Anička Slováčková (†29): Ten den se zjistilo, že jí není pomoci | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 24. července 2025

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Anička Slováčková (†29): Ten den se zjistilo, že jí není pomoci

Felix Slováček s Aničkou na Slavících v roce 2022
Felix Slováček s Aničkou na Slavících v roce 2022 (David Kundrát)

Nikol Pazderová je šéfovou projektu Bellis (mladé ženy s rakovinou prsu), kterého se účastnila také Anička Slováčková (†29): „Je to obrovská ztráta, protože ona byla úžasná žena, měla obrovské srdce a ta ztráta bolí nás všechny."  

„Ona se symbolicky v den, kdy jsme pokřtili novou knihu, se mnou rozloučila. Pro mě to teda bylo obrovsky náročné, protože ten den už se lékařsky zjistilo, že jí není úplně pomoci," přiznala Nikol Pazderová v pořadu Kafe s Kristinou.

Pohřeb Aničky Slováčkové: Rakev nesl bratr a její přítel Matěj!

Video se připravuje ...

„Bylo to extrémně složité a těžké, že samozřejmě člověk to nechtěl nikomu říct. Chtěla jsem si to nechat sama pro sebe, ale věděla jsem, že už prostě není ta naděje, už se zbývá jenom modlit," vzpomíná na těžké chvíle manažerka projektu Bellis.

„Anička pojmenovávala ty pocity. Když je špatně po chemoterapii, když psychicky člověk má propad a řekne si, že už prostě nemůže, trápí ho, že nemůže třeba v jejím případě zpívat nebo dělat to, co by chtěl. V tom obrovsky pomohla," dodala obdivně.

Pohřeb Aničky Slováčkové (†29) semkl rodinu: Sbohem, naše Aničko!

Video se připravuje ...



Přečtěte si
Jana Nováková
25. 4. 2025 • 22:08

Kdo má furt touhu se v rodině Gotta šťourat?Je to jak to je ,ale lidská závist je bezbřehá.Kdyby to mělo být tak, jak to nablábolila hanainge tak Gott by se určitě zachoval jinak.Čas na to měl.Tak to Ivana všechno s dcerama zdědila,má se dobře,tak ji to přejme.Gotta se mohla snažit sbalit kterákoli.

tomshark
25. 4. 2025 • 19:43

Závidím ty bláboly o Gottovi

hanainge
25. 4. 2025 • 18:26

Ivana Macháčková nedostala pozvánku na rozloučení s Annou Slováčkovou, protože rodina Felixe Slováčka opovrhovuje Ivanu Macháčkovou a s tím rodina Felixe Slováčka má pravdu! Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic nedala na rozloučení s Annou Slováčkovou. Fotky v médiích s květinami, které jsou prý od Ivany Macháčkové, jsou fotomontáže. Ivana Macháčková musí se velmi stydět!!!

Ivana Macháčková nemá právo, jmenovat se „Gottová“, protože je fakt, že Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková je nula!!! Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová a některé přátele zdědili od Karla Gotta. Lucie, Ivana Macháčková, Charlotte Ella i Nelly nic nezdědili od Karla Gotta, protože vůbec nejsou rodinou Karla Gotta - to je fakt!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nemá žádné práva!!! To řekl mi sám Karel Gott. Pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966, potvrdil, že Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta. Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto Karel Gott chtěl mít klid a Karel Gott opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje dámu, která žije v Německu.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry