Polonahá Pizingerová odrovnala fanoušky: Srovnání s Krainovou!
Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová (52) dlouhodobě tvrdí, že se svou postavou není příliš spokojená. Když ale zveřejnila na sociálních sítích fotku v upnutém body, fanouškům spadla brada až na zem!
„Jednobarevné hladké prádlo, které můžete nosit prakticky pod každé oblečení nebo samostatně třeba pod sako. Drží samo,“ napsala Vendula ke snímku, na kterém její postavu zdobí červené spodní prádlo. „To myslíte vážně? To nemůže být opravdové tyhle fotky,“ reagovala okamžitě jedna z jejích sledujících. „Tak jako jděte někam jo. Jsem si sedla na řiť. Supeeeer a ty červený plavky, no comment. Jdu začít nežrat. Takovou postavu už asi nevrátím,“ pochválila blondýnku další.
Vendula Pizingerová: Jak se stará o své zdraví?
Pizingerová se dokonce dočkala srovnání s modelkou Simonou Krainovou (51), která je známá tím, že na své postavě tvrdě dře. „No tak tomu říkám kost. Kam se hrabe Dubaj, nic proti Dubaji,“ napsala komentující, která Simonu nazvala „Dubaj“, protože tam Krainová v poslední době tráví spoustu času. Vendula na tento komenář neváhala reagovat.
„Náhodou! Simona má překrásnou postavu! Vysportovanou! To já jsem taková klasická ženská. Musím taky začít běhat,“ vysmekla poklonu modelce, která podle ní vypadá fantasticky. I ona se snaží do svého života zařadit více pohybu. „Hodně chodím, denně udělám minimálně deset tisíc kroků,“ prozradila s úsměvem blondýnka pro Super.cz.
Vendula Pizingerová pod ostrou palbou okolí: Trefují se do mého věku a mladšího manžela!