Smutný závěr roku u Vondráčkové: KONEC VŠEM NADĚJÍM! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 7. února 2025

Svátek slaví Veronika, zítra Milada

Smutný závěr roku u Vondráčkové: KONEC VŠEM NADĚJÍM!

Lucie Vondráčková a Zdeněk Polívka
Lucie Vondráčková a Zdeněk Polívka (Blesk:Martin Hykl/CZECH NEWS CENTER CNC / Martin Hykl, Pavel Machan, Marek Pátek)

Veškerá snaha přišla vniveč, zbyly mu jen krev, pot a slzy! Partner Lucie Vondráčkové (44), MMA bijec Zdeněk Polívka (26), tvrdě dřel, aby se 29. prosince postavil před svého soupeře v pražské O2 areně. Nakonec ale musel na poslední chvíli odstoupit. Co se stalo?!

Zdeněk Polívka nezažívá lehké časy. Po několika prohrách se mu sice na moment dařilo, jenomže když mohlo být ještě lépe, dostavily se zdravotní problémy. Pár dní před velkolepým galavečerem OKTAGON 65 byl partner Vondráčkové donucen bitku vzdát. „Polívka není schopný nastoupit na Oktagonu 65,“ informovala organizace své fanoušky na Instagramu. Do klece proti Radovanu Úskrtovi nakonec nastoupí nováček Daniel Schwindt, napsal web eXtra.cz.

Bronzová Lucie Vondráčková smutní: Zatoulaný kocourek se propadl do země

Video se připravuje ...

Letos jde už o třetí zápas, který Polívka pustil. Jelikož se tak v současnosti stalo těsně před Vánoci, alespoň malou útěchou pro něj může být fakt, že si nemusí odepřít ani cukroví, ani štědrovečerní večeři. Jeho drahá polovička Lucie se zase o svou lásku nemusí ke konci roku strachovat.

Přiznání Lucie Vondráčkové v BlondDance: Drsná slova syna i totální únava!

Video se připravuje ...



Přečtěte si
bella.
24. 12. 2024 • 17:04

Ema
------
Madam , je neskonale stupidní se na dikuzích ptát co dokázali ostaní oproti kritizované osobě v článku / nechce se mi říct osobnosti / .
Madam, moc chytrá patrně nejste.
Důvěrně Vám musím sdělit : na diskuzích Vám může kde kdo nakecat kde co!
Jste si jistá tedy, že na svou blbou otázku dostanete pravdivou odpověď?
-----------
Za sebe říkám, Vondráčková není ani hérečka, ani zpěvačka, kterou bych si já pustila a jinak je to erc rozvodová mrcha .
Její mladík to dotáhnul na živnost nechat se zpráskat jako pes za velký prachy.

Oba si mají asi po večerech hodně co povídat. , kdy se Lucinka musí mentálně partnerovi přizpůsobit, neboť ona sama je Dr., ( má " doktorát" za české pohádky ) .Jasně, že na UK Praha koupený, takže pravda, moc mentálně dolů nemusí

nika70
22. 12. 2024 • 12:43

Nejspíš piješ hlavně ty s tou azbukou.

Алла Тулей
22. 12. 2024 • 12:07

Jana Nováková,..... vy už to neberte nebo nepijte . Ty vaše obdivné bláboly se stále na každé diskuzi opakují a stále bláboly o ničem . Vemte si prášek a jděte si lehnout i když z blbosti se pravděpodobně nevyspíte 🥴

Алла Тулей
22. 12. 2024 • 12:03

Chudinka naše ubližovaná, uplakaná, marmeláda. Stardance skončilo, tak musí o sobě nechat stále slyšet. Kdypak si začne opět stěžovat na Plekance, že se nevěnuje dětem? A kdepak byli kluci téměř toho půl roku, co poskakovala na parketu, umělkyně světové úrovně, jak ji vynášejí její fanatici z fanklubu? O tom už drží ústa, hlavně, že se ukazuje s tím jejím "třetím synkem", Polívkou a aby se na ni nezapomnělo, bude nás opět krmit Lucinka srdceryvnými články 🥴

Jirik-ta
22. 12. 2024 • 10:46

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.