Návrat Krainové z ráje do reality: Kluci, nebuďte jako máma | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Návrat Krainové z ráje do reality: Kluci, nebuďte jako máma

Simona Krainová a Karel Vágner ml.
Simona Krainová a Karel Vágner ml. (Blesk:CNC / David Kundrát Pavel Machan Marek Pátek Martin Hykl)

Až po padesátce se dokázala zastavit a užívat si život plnými doušky. Topmodelka Simona Krainová (51) pendluje mezi Českem a Dominikánskou republikou, kde s manželem buduje druhý domov. Ačkoli práce je stále dost, ví, že už si nemusí nic dokazovat, a plody své několikaleté dřiny chce jednoho dne předat svým dětem.

Přesunout svůj život do karibského ráje hodnotí Simona Krainová velmi pozitivně. U moře nalezla životní balanc a taky uspořádala své životní priority. Mezi ty hlavní doposud patřila i práce, které, byť ji má ráda, bylo ažaž. „Já jsem vždycky byla workoholik, takže jsem se v podstatě od svých šestnácti let až doteď nezastavila,“ svěřila se Krainová serveru eXtra.cz.

Hlavně buďtě šťastní...

A právě díky přesunu z rušného Česka se začala mimo kariéru soustředit i na jiné věci. „Určilo mi to nějaký balanc, že mám ráda luxus a peníze, ale je důležité si uvědomit, že jich není třeba tolik k tomu štěstí. Opravdu stačí mít nějakou finanční jistotu, klid, mít děti v dobré škole a mít je do budoucna zabezpečené,“ vysvětlila topmodelka, která nyní pozornost stočila na své dospívající syny. „Já to předávám jim, aby do budoucna nebyli tím otrokem práce a peněz, jako jsem celý život byla já. Říkám jim: Kluci, vůbec nemusíte mít samé jedničky a být top manažeři ve firmách. Hlavně buďte šťastní a jděte si za svým snem, který chcete udělat,“ řekla Krainová, která sice netlačí na hvězdnou kariéru svých synů, do dospělého života je ale v rámci vzdělání připravit chce.

Vrátila jsem se do bláznivých let, řekla na Laffitově přehlídce Krainová

Video se připravuje ...

Proto nezanedbává jejich studium ani doma, ani v Karibiku. „Kluci pečlivě studují i v Dominikáně, takže to opravdu není jednoduché. Jedou dvě školy zároveň a do toho jazyk, protože studují ve španělštině, takže i proto se vracíme sem, aby to pro ně nebyla taková zátěž. Tyto věci ještě nemáme vyřešené,“ dodala Krainová, která v Dominikáně krom domu vyhlíží i apartmány k pronájmu. Peníze tak sice nejsou všechno, ale do budoucna se je hodí mít.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.