Shannen Doherty: Bitka s exmanželem a přání smrti | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Shannen Doherty: Bitka s exmanželem a přání smrti

S fanoušky sdílela i snímky z chemoterapie.
S fanoušky sdílela i snímky z chemoterapie. (archiv Blesku)

Boj s nemocí v posledním stádiu je pro Shannen Doherty (53), která se proslavila jako Brenda, vyčerpávající. Klid jí nepřináší ani nevypořádané závazky s exmanželem Kurtem Iswarienkem (49). Podle herečky se rozvod úmyslně natahuje, prý proto, aby se Iswarienk ubránil majetkovému vypořádání. Podle hvězdy z Beverly Hills 90210 prý čeká, až zemře. 

„Jednoduše není správné, že Kurtovi bylo dovoleno prodlužovat náš rozvod v naději, že zemřu dříve, než mi bude muset zaplatit, zatímco on bude nadále žít svůj život a vyhýbat se odpovědnosti vůči své umírající manželce, se kterou žil více než 11 let ,“ uvádí podle magazínu People Doherty v soudních dokumentech.

Dohertyová požaduje částku ve výši 15 434 dolarů, které mají pokrýt její životní minimum během nemoci. Pro Iswarienka by přitom tato částka měla být zcela zanedbatelná. „Kurt využíval letadlo, utrácel tisíce dolarů v léčebných lázních, klenotnictví, Gucci a na lety... Přičemž zároveň tvrdil, že nemá dostatek financí, aby mě podpořil,“ vyjádřila se. 

Poslední chemoterapii si natočila.

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.