Dara Rolins po plastice: NEČEKANÁ ZTRÁTA | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Dara Rolins po plastice: NEČEKANÁ ZTRÁTA

Dara Rolins je po nejnovějších úpravách tváře skoro k nepoznání...
Dara Rolins je po nejnovějších úpravách tváře skoro k nepoznání... (Instagram)

Kvůli rekonvalescenci po posledním estetickém zákroku musela cvičení úplně vypustit. Pro zpěvačku Daru Rolins (51), která byla zvyklá cvičit pravidelně a tělu dávat zabrat, to bylo doslova utrpení. Přišla totiž nejen o těžce vydřenou kondičku, ale i o svalovou hmotu!

Má za sebou facelift, tedy omlazovací zákrok, jehož cílem je vypnutí kůže na obličeji a krku. Přestože je dle svých slov zpěvačka s výsledkem spokojená, fanouškům se nelíbí. Prý už si vůbec není podobná! Další ránu dostalo Dařino tělo, které kvůli rekonvalescenci přišlo na tři měsíce o cvičení.

Dara Rolins a Pavel Nedvěd: Zastavili stavbu hnízdečka lásky!

Video se připravuje ...

„Žádný zákrok není vyléčený ve chvíli, když vám sundají sádru, obvaz, náplast. Všechno má svůj čas, potřebnou dobu rekonvalescence, než si to takzvaně sedne,“ napsala zpěvačka po zákroku na Instagramu.

Teď si Dara konečně po dlouhé době zase zacvičila. „Jediná cesta, jak dopřát vaší zdravé duši pobyt ve zdravém těle, je pohyb. Ideálně pravidelný. Žádné léky. Zkratky prostě nefungují,“ vysvětlila. A že je před ní teď dlouhá cesta! Měsíce bez cvičení si totiž vybraly svou daň.

Dara Rolins (50) o dceři: Co Lauře (15) závidím?!

Video se připravuje ...

„Přišla jsem o kondičku i svalovou hmotu,“ posteskla si. Dara svůj boj ale rozhodně nevzdává a pomalu se navrací ke své cvičební rutině. „Moje tělo si cvičení sice pamatuje, ale i tak mám pocit, že jsem zase na začátku. Jde to ztuha, ovšem ty endorfiny za to stojí,“ dodala.Přečtěte si
AnetaJ
24. 6. 2024 • 16:19

Ta vypadá, hrůza.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.