Spolu jen na oko? Babiš frnkl a Monika měla pré | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Spolu jen na oko? Babiš frnkl a Monika měla pré

Andrej Babiš letos vyrazil do Chorvatska, zatímco Monika slavila narozeniny v okruhu přátel (21.6.2024)
Andrej Babiš letos vyrazil do Chorvatska, zatímco Monika slavila narozeniny v okruhu přátel (21.6.2024) (Reprofoto Instagram)

Ještě minulou sobotu se manželé Babišovi ukázali spolu na inauguraci slovenského prezidenta Petera Pellegriniho (48). A společně oslavili Moničiny padesátiny. Jenže to vypadá, že teď už zase každý jede po vlastní ose.

Zatímco šéf hnutí ANO Andrej Babiš (69) »prchl« k moři, Monika slavila narozeniny se svými blízkými přáteli bez něj. „Sice jen na tři dny, ale užívám si to hodně,“ napsal expremiér ke snímku z Chorvatska, aniž vedle sebe měl Moniku.

Manželé Babišovi oznámili rozchod. Byli spolu 30 let

Video se připravuje ...

Někomu to tak mohlo připomenout jeho velikonoční dovolenou také u moře, kde byl rovněž bez ženy, s přáteli. I Babišová ukázala, že se umí bavit. Ve čtvrtek na Instagramu sdílela snímky z bujaré oslavy kulatin. Na té nechyběli květinář Ivan Šablatura, podnikatelka Zuzana Augustin Poláčková a další. Veselá partička si užívala plavbu po Vltavě, víno a luxusní zákusky.

Fotka za fotkou

V minulých týdnech přitom Babišovi sdíleli jednu společnou fotku za druhou dubnovému oznámení o rozchodu navzdory. Společně byli na zmíněné inauguraci, na hokeji i u eurovoleb. Minulý víkend se pak Babiš na sociálních sítích pochlubil, jak slavil s manželkou její narozeniny. Ve dvou, v křesle a s klubkem na pletení. Hned ve čtvrtek to ovšem Monika rozjela mnohem víc! S kamarády, bez dohledu manžela...

Andrej Babiš v exotice: Poprvé v roce 2024 u moře

Video se připravuje ...

City, nebo dohoda?

Přestože Babišovi oznámili rozchod, stále se ukazují před lidmi společně. „Mezi oběma očividně došlo k dohodě, která bude výhodná pro všechny. Minimálně do sněmovních voleb v příštím roce můžeme očekávat, že se spolu budou Babišovi při důležitých událostech ukazovat,“ míní politický marketér Marek Chytráček.Přečtěte si
Slovenka Boženka
22. 6. 2024 • 15:24

safinka59
22. 6. 2024 • 08:39

Manželé Babišovi se nějak dohodli, jako tisíce dalších. Nikomu po tom nic není tak, jako by se jednalo o kohokoliv jiného. Že se domluvili jako slušní lidé, že mají spolu děti, že se společně účastní nějakých akcí...tak by se měli chovát všichni, kteří se rozhodli pro odluku po X letech spolu strávených.
Mimochodem, pořád očekávám, že se dozvíme více o osobě a životě ministra Lipavského. Ty informace nejsou nikde, ani na Wikipedii a zajímá nás, kdo to vlastně je, jak žije a jak je to s jeho údajným dítětem. Kdo je člověk, který žene Česko do
války ? Také proč již stařík ministr Dvořák počal dítě s mladou ženou ještě za dobu několikaletého manželství, páchal nevěru...?
Určitě máte pocit, že to nikoho nezajímá a nikomu po tom nic není. V pořádku, b tom případě už dejte pokoj také Babišovi...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.