Borhyová totálně bez výčitek: Já se k tomu nemám problém přiznat | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Borhyová totálně bez výčitek: Já se k tomu nemám problém přiznat

Lucie Borhyová s Reyem Korantengem
Lucie Borhyová s Reyem Korantengem (Blesk:Martin Hykl/CZECH NEWS CENTER)

Šestačtyřicetiletá kolegyně Reye Korantenga (49) může mlsat ve velkém a přesto je štíhlá jako laňka. Jak to ta Lucie Borhyová jenom dělá?

„Miluju bonbony a jím je poměrně často. Třeba si koupím pytlík bonbonů, sednu si a hned ho celý sním. Nejradši mám arašídy v cukru nebo ty jahůdky, co jsou plné cukru. Je to moje neřest a já se k tomu nemám problém přiznat," práskla na sebe Lucie. Jak je ale možné, že při tom všem vypadá jako topmodelka?

Lucie Borhyová zazdila přítele! Na ples přišla s jiným...

Video se připravuje ...

„Není to vyloženě jenom posilovna, snažím se i běhat, mám ráda rychlou chůzi nebo s dětmi jezdím na koloběžkách. Taky mě strašně baví padel, což je něco mezi tenisem a squashem. Prostě si říkám, že dokud sportuju, můžu jíst, co chci. Proto nemám výčitky, protože vím, že to vypotím," prozradila Borhyová recept na udržení štíhlého dříku v Sedmičce.

Borhyová na návštěvě v Blesku: Proč přišla o roli v Princezně ve mlejna?

Video se připravuje ...Přečtěte si
stoura
24. 6. 2024 • 05:52

beladona
21. 6. 2024 • 20:59

Dita Jandíková
-----------------
Fakt nevím kdo cpe šrouby do hlav ženským, že po dětech mohou být rozteklé.
Normální ženská neřeší váhu a tím spíš rychle zhubne.Holt je to o tom, lítat kolem dítěte, fakt se mu /jim věnovat, uvařit, uklízet , lítat s nimi na kroužky a občas jít do fitka.Normání ženská na mateřské a ani po ní nedřepí u Mekáče, nezírá na Růžovku a ZOO a nemá před sebou pekáč buchet.
I po dětech je normální, když je ženská normální, proboha!!!
Ale Borhyová to má jinak !

Jaruška Hynková
21. 6. 2024 • 19:28

Vždycky si říkám, že ta její vizáž je strašná ty blond nastavovane vlasy už by mohly být kratší, je jako přestárlá barbina, nemám ráda zprávy s ní, neumí mluvit, pusu má od ucha k uchu a s tou levou rukou co dělá, je děs

Dita Jandíková
21. 6. 2024 • 16:02

Jako v tom věku, po dvouch dětech??? Vypadá skvěle. Jak by měla vypadat??? Vychrtliny nejsou dávno v moderní!!! Žena má mít křivky a trochu ***, bříško a prsa. Milé dámy a to je velikost 44!!

beladona
21. 6. 2024 • 15:43

Vážení, kdysi označila svou velikost na 36 , záleží asi z jaké značky , a protože velikost 34-36 mám, mohu říct, že ona je oplácaná, její lejtka. paže nad lokty , to je dost síla a teď už má i břicho.Do takové velikosti se nevleze-. Kecá - sáček bonbonů si dá 1 x za měsíc a jde to vylítat.Všechny tyhle hvězdy dělají, že jsou " od přírody ", ale nejsou,ona i jako mladá byla oplácaná.
Včera jsem ji viděla v TV, kterou jinak nesleduji.Měla ty svoje žluté zahuštěné vlasy hozené dopředu a vypadala , jak Pučálkovic Amina.
Nova by mohla obrodit její vizáž, dyť je celá Marfuša!!!!!!!!! A ustříhnout ty lokny 50 leté kolotočářky

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.