Vincent Navrátil dědil po tátovi (†55): Žilkové spadla brada | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Vincent Navrátil dědil po tátovi (†55): Žilkové spadla brada

Vincent Navrátil a Veronika Žilková
Vincent Navrátil a Veronika Žilková ( Foto Aha! – D. Kundrát, M. Pátek, FTV Prima, Instagram.com)

Dědictví po tatínkovi rozhodně nechátrá. Vincent (27) a Cyril (34), synové herečky Veroniky Žilkové (62) a zesnulého stavbaře Marka Navrátila (†55), se majetku po svém otci zhostili zodpovědně, čemuž nevěřila ani jejich vlastní maminka. Ve vile si Vincent dnes i díky pomoci staršího bráchy hoví po boku své ne tak nové partnerky.

Stavební inženýr Marek Navrátil zemřel nečekaně kvůli mrtvici. Svým synům po sobě zanechal kromě vzpomínek i podíl ve firmě, pozemky a dům v pražské čtvrti. A právě ten se sourozenci rozhodli zvelebit a dostavit. Jejich úsilí ale nedávala příliš šancí maminka Veronika Žilková. „Oni, kteří ani nevědí, za jaký konec se drží kladivo...“ řekla v minulosti Žilková, jak napsal deník Blesk.

Vincent Navrátil: Hledám kopii mé matky! Tu chci za ženu!

Video se připravuje ...

Jenomže pánové překvapili! Právě mladší ze sourozenců, herec Vincent Navrátil, se tak v současnosti může pyšnit moderní vilkou, na které, jak už tak ostatně u domů bývá, práce nikdy nekončí. 

Navrátil má nový byznys s mámou Žilkovou: A co říkají na rozchod Agáty?

Video se připravuje ...

Společnost mu v jeho příbytku navíc nedělá pouze fenka Coco a kočičí parťák, ale i jeho partnerka Bea, se kterou se dal herec dohromady koncem minulého roku. Nedávno však došlo k jisté změně, kterou Blesku potvrdila Žilková. Herečka totiž dala na sociální sítě příspěvek o tom, že se stěhuje. Jenže kam? „Nikam. Jen si s Vincou měníme půlky domu,“ vysvětlila. Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.