Smutek u Bohuše a Lucinky: Druhé dítě bez šance? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Smutek u Bohuše a Lucinky: Druhé dítě bez šance?

Bohuš Matuš s manželkou musí druhé miminko ještě odložit
Bohuš Matuš s manželkou musí druhé miminko ještě odložit (Instagram, Profimedia)

Manželé Matušovi vychovávají tříletou Natálku. Už několikrát se ale vyjádřili, že by děvčátku rádi pořídili i sourozence, ideálně brášku. Druhé těhotenství se ale musí znova odložit, Lucie (20) míří na další operaci. 

Před třemi lety podstoupila mladá maminka operaci břišní kýly. Stále ale nemá vyhráno. Čeká ji další zákrok, kvůli kterému budou s Bohušem (50) odložit i početí druhého miminka. 

Bohuš Matuš s vytetovanými vlasy: Dál musí nosit šátek!

Video se připravuje ...

„Já bych chtěla, ale doktorka mi řekla, ať si dám ještě dva až tři roky pauzu. Mám další kýlu, takže to chce dát nejdřív pryč tu kýlu a teprve minimálně půl roku po operaci by to šlo,“ přiznala redakci Život v Česku. „Říkala jsem si časově, až třeba půjde malá do školy, tak bude čas na druhé miminko,“ dodala.

Celá rodina si v poslední době prošla náročným obdobím, Matušovi několikrát museli změnit adresu. Lucie stresy ze stěhování velmi špatně nesla, v jeden okamžik se dokonce zhroutila. Nyní se však zdá, že už se vše ustálilo. „Máme se krásně, jsme spolu pět let a život s ním je pořád skvělý, nemůžu si na nic stěžovat,“ potvrdila. 

Bohuš Matuš s vytetovanými vlasy: Dál musí nosit šátek!

Video se připravuje ...Přečtěte si
AliAlice
16. 6. 2024 • 19:40

Ta Lucie je teda kočka !!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.