Neústupná Lela Vémola: Vážné rozhodnutí kvůli dětem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Neústupná Lela Vémola: Vážné rozhodnutí kvůli dětem

Lela má ohledně dětí jasno
Lela má ohledně dětí jasno (Instagram/Lela Vémola)

Ačkoli patří Karlos Vémola (38) k nejúspěšnějším MMA zápasníkům, nyní navíc urval titul, za který inkasoval bezmála 7,5 milionu, a Lela (35) mezi velmi úspěšné ženy na influencerské scéně, svým dětem se rozhodli nedat zadarmo vůbec nic! 

Karlos děti prý rozmazluje, Lela ve výchově vytyčuje jasné mantitely. V jednom jsou ale rodiče za jedno. „Děti by měly vědět, co má jakou cenu. Až budou ve věku středoškoláků, určitě bych chtěla, aby stejně jako kdysi já chodili na brigády. Po celou dobu jsem si při škole přivydělávala a jsem za to ráda. Naučilo mě to znát hodnotu peněz, což je v dnešní době důležité. Pracovala jsem v obchodech Terranova, Kenvelo, byla jsem aktivistkou politické strany… Dělala jsem i modelku, hostesku a promotérku. Vždycky jsem byla velmi pracovitá a zůstalo mi to doteď,“ prozradila Lela v rozhovoru pro iDnes.cz.

Oktagon 58 - příchod manželů Vémolových

Video se připravuje ...

Otázkou zůstává, zda děti půjdou ve šlépějích slavných rodičů. „Rocky stále bere tatínkovi boxerky a říká, že jde cvičit. Přitom má dva a půl roku. Myslím, že z něho roste budoucí šampión,“ usmívá se Ceterová.

To dcera Lili se vydá dost možná na tvůrčí dráhu, je prý extrovert. „Dcera má čtyři a půl, baví ji zpívat, tancovat, je to živel. Vyzvednu ji ze školky a až do večera je plná energie. Nechápu, odkud ji bere. Naše děti jsou velmi živé,“ dodala. 

Lela se konečně dočkala: Na oslavu dorazil i Karlos!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.