Tragická smrt české zpěvačky: Victorii zabil manžel, pak se zastřelil | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Tragická smrt české zpěvačky: Victorii zabil manžel, pak se zastřelil

Zpěvačka Victoria Velvet s manželem Thomasem
Zpěvačka Victoria Velvet s manželem Thomasem (Blesk:DAVID MALIK)

Rodinu, blízké i fanoušky zasáhla velmi smutná zpráva. Zemřela česká influencerka a zpěvačka Victorie Velvet Blyth (†40), která vystupovala pod jménem Victorie. Někdejší hvězdu sociálních sítí zavraždil její manžel Thomas Blyth (†53), který poté údajně spáchal sebevraždu.

O úmrtí manželského páru informoval turecký web Hürriyet. Právě do Turecka se Victorie i s dětmi přestěhovala za manželem, který tam setrvával v rámci svého podnikání. „V lednu se budeme s dětmi stěhovat do Turecka. Manžel tam rozjíždí firmu a já mu s tím budu pomáhat. Mrzí mě, že opouštím Česko, mám to tady ráda. Ale zároveň se strašně těším, že brzy budeme všichni pohromadě,“ prohlásila v minulosti influencerka a zpěvačka.

Česká „Kardashianka“ Victoria: Návrat k manželovi po letech odloučení?!

Video se připravuje ...

Manžel a otec jejich tří dětí David Thomas Blyth původem ze Skotska v zahraničí pobýval kvůli podnikání v oblasti těžby ropy. Manželku Victorii zabil v rodinné vile v Ankaře Incek poté, co mezi manželi došlo k hádce kvůli zprávám ve Victoriině telefonu. Podle tureckého serveru byly v době tragédie ve vile přítomny i jejich děti. Tragédie z 11. června je stále předmětem vyšetřování. Zpráva zasáhla nejen blízké, ale i fanoušky, kteří se jen stěží smiřují se smutnou skutečností.Přečtěte si
Chocho Loušek
14. 6. 2024 • 11:32

Oba tak nějak divní.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.