Podivné mlžení Borhyové: Utajený rozchod se Smečkou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Podivné mlžení Borhyové: Utajený rozchod se Smečkou

Lucie Borhyová a Michal Smečka
Lucie Borhyová a Michal Smečka (David Kundrát, Marek Pátek, Martin Hykl, Pavel Machan)

Po několika neúspěších našla moderátorka Lucie Borhyová (46) lásku a oporu v právníkovi Michalovi Smečkovi (36), se kterým se sestěhovala do společného bytu. Jenže v poslední době se spolu nikde neukázali a začíná se spekulovat o tom, že jejich vztah nepřekonal hlubokou krizi.  

Hvězda Televize Nova však spekulace okamžitě vyvrátila. Se Smečkou stále tvoří pár, jen mají jisté zásady, kterých se drží. „S partnerem nechodíme na společenské akce, kde jsou média. Rozhodli jsme se, že si náš vztah ponecháme pro sebe,“ svěřila se Lucie pro Super.cz.

Lucie Borhyová zazdila přítele! Na ples přišla s jiným...

Video se připravuje ...

„Já s ním také nechodím k soudu. Není to záměr, že bychom se schovávali, já se za něj nestydím a on snad za mě taky ne,“ doplnila Borhyová, aby zamezila dalším spekulacím. I když se blondýnka se svým mladším právníkem neukazuje ve společnosti, v soukromém životě jim to zřejmě stále klape.

Lucie Borhyová ráda hřeší: Kdy se musí hlídat?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.