Syn Klumové a Seala maturoval: Rodiče spolu nezapózovali | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. června 2024

Svátek slaví Květa, zítra Alois

Syn Klumové a Seala maturoval: Rodiče spolu nezapózovali

Seal a Heidi Klumová
Seal a Heidi Klumová (neontommy.com)

Neuvěřitelných deset let uběhlo od rozvodu německé topmodelky Heidi Klumové (51) a britského zpěváka Seala (61). Hvězdný pár sice manželství nedokázal zachránit, ale může být právem hrdý na syna Henryho (18), který z něj vzešel.

A právě oslava jeho maturity v bohaté losangeleské čtvrti Pacific Palisades svedla minulý pátek rodiče znovu dohromady. Ti už samozřejmě dorazili v doprovodu svých současných partnerů. Heidi přivedla manžela, německého hudebníka Toma Kaulitze (34), a Seala doprovázela jeho bývalá asistentka a přítelkyně Laura Strayerová.

Měla Heidi Klumová spodní díl plavek - nebo ne?

Video se připravuje ...

Bývalí manželé se vzali v roce 2005 a vztah jim vydržel sedm let. Jsou ale rozvodové chmury minulostí? Soulový idol devadesátek a andílek Victoria’s Secret se sice oba dmuli pýchou nad úspěchem své ratolesti, ale nezapózovali na společných fotografiích, a velký den svého syna každý oslavil v kruhu svých blízkých.

Heidi Klum se převtěluje do vlkodlaka

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.