Velké finále! Seriál Zlatá labuť se loučí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 22. července 2024

Svátek slaví Magdaléna, zítra Libor

Velké finále! Seriál Zlatá labuť se loučí

Zlatá labuť
Zlatá labuť (Foto TV Nova)

Úspěšný a divácky velmi oblíbený dobový seriál Zlatá labuť míří do finále. Už dnes čeká diváky závěrečná epizoda třetí série. A bude to od první minuty grandiózní podívaná.

Pomstychtivý velitel Gruber v podání Jaroslava Plesla (49) unikl smrti jen o vlásek, když přežil na něj spáchaný atentát. Vrací se do Zlaté labutě, aby jednou provždy srovnal všechny účty a ukázal svou sílu. Smrt hrozí každému, kdo mu přijde do cesty. Kdo se rozhodne nastavit vlastní krk, aby ochránil své nejbližší?

Jiří Bábek: Hvězda Labutě Dittrich utekla na Primu!

Video se připravuje ...

Jedním z nich bude Lukáš Mašek, který tak prokáže věrnost manželce Ireně (Kristýna Ryška, 39). „O tom, jak příběh skončí, jsem se dozvěděl dost dopředu, takže jsem se mohl psychicky připravit,“ prozradil Robert Mikluš (41), představitel Lukáše Maška. „Diváci ani náznakem nemohou tušit, co se z něj vyklube, ale bude to nakonec hrdina. Lukáš sice měl nějaké milostné pletky, ale ve výsledku byl Ireně po celou dobu věrný jako manžel a ochranitel,“ dodal Mikluš.

Emocí bylo plné už samotné natáčení. „Poslední natáčecí dny byly, jako když končí dlouhý tábor. Všichni jsou dojatí a já byl dojatý ještě o trochu víc. Jarda Plesl mi říkal, ať neblbnu, že to je jen seriál, tím mě dobře uzemňoval, protože jsem trochu větší citlivka,“ přiznal Mikluš. Poslední díl mohou diváci zhlédnout dnes ve 21:40 na TV Nova.

S Rychtářem jsme se domluvili, že na premiéru Ivety nepůjde, říká režisér Samir

Video se připravuje ...

Překvapení pro diváky

Seriál měl opravdu silnou fanouškovskou základnu, a tak se TV Nova rozhodla pro diváky po odvysílání závěrečné epizody připravit menší překvapení. „Přejeme si, aby Zlatá labuť zůstala s diváky i po odvysílání finále. Připravili jsme tedy hudbu, která seriálem po tři sezony provázela, do podoby několika sestříhaných klipů,“ prozradila kreativní producentka seriálu Klára Follová (41). Podrobnosti se diváci dozvědí ze sociálních sítí a kanálů TV Nova.Přečtěte si
sakajeva
7. 6. 2024 • 00:02

Takovou ptákovinu jako byl poslední díl určitě ještě nikdy nikdo nenatočil.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.