Překvapivý zvrat ve Zlaté labuti: Kristýna Ryška za 56 tisíc korun | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Překvapivý zvrat ve Zlaté labuti: Kristýna Ryška za 56 tisíc korun

Na kávu s celebritami 30 800 Kč
Na kávu s celebritami 30 800 Kč (Foto TV Nova)

Ten, kdo dorazil, mohl si kousek Zlaté labuti koupit domů. Pokud přišel včas. Na bazarový výprodej ze seriálu stála v pražském Mánesu fronta. A finanční mela se strhla i v internetové aukci. Hodinová káva s herečkami Kristýnou Ryškou (38) a spol. se vydražila za 56 tisíc.

Sklenička se zlatým logem Labuti za tři sta, kožich po Ireně za patnáct stovek... O dobové rekvizity, mnohdy sesbírané po všech koutech Evropy, byl během sobotního charitativního bazaru v Art restaurant Mánes takový zájem, že Nova musela stanovit hodinový limit na jejich nákup. A po něm fanoušky poslat do deště, aby mohli přijít další. Fronty se totiž stály i na podpisy a focení s hvězdami seriálu. „Je to pro mě nostalgie. Když vidím ty kostýmy, tak jsem měla nával pláče. Říkala jsem si: nebreč, nebreč, jsou tady lidi,“ svěřila se herečka Ema Businská (22), která hrála prodavačku Kristýnu s tím, že rekvizitářům po dotočení aspoň ukradla papír, do kterého v Labuti balili zboží. „Chci si ho zarámovat,“ prozradila Aha!. Utratili statisíce S prázdnou neodešla ani herečka Marta Dancingerová (32) alias Bára. „Mám doma takový krásný malý solničky s pepřenkami, chtěla jsem je od prvního dne. A pak mám takový dva s podšálky. Nekoupila jsem je, byla jsem podarována.“ Herečka Beáta Kaňoková (35), seriálová Eva, si vyhlédla měděnou mističku se znamením Štíra, ve kterém se narodil její přítel. Na její kolegyni Sarah Haváčovou nezbylo nic. „Měla jsem zálusk na zrcadlo, ale nakonec jsem si řekla, že ho nechám divákům. Takže doma mám jen scénáře,“ usmála se. Zajímavé kousky ze seriálu se vydražily za 349 960 Kč.

Nejdražší káva

Zájem o setkání tváří v tvář na kávě s Kristýnou Ryškou (Irenou), Šárkou Vaculíkovou (36, Toni) a Sarah Haváčovou (p. Gruberová) šokoval i samotné herečky. „Zarazilo nás všechny, kolik se vydražilo za jednu kávu, ale jde o ten smysl, kam peníze jdou. Jsem ráda, že jdeme s maminkou a dcerou. Bude to takové dámské posezení,“ podotkla Haváčová, v seriálu manželka šéfa gestapa. Na hodinku s nimi přihodilo 63 diváků a částka se vyšplhala na 56 tisíc!

Zlatá labuť: Jak to bylo doopravdy

Video se připravuje ...

 Uniforma z čistírny

Kostýmní výtvarnice seriálu Zlatá labuť Michaela Horáčková Hořejší (44) věnovala do aukce ikonickou uniformu prodavaček. Vydražila se za 12 tisíc korun! „Ty uniformy jim teda moc nezávidím, ale věřím tomu, že byly v čistírně,“ smála se herečka Beáta Kaňoková alias Eva. Trávily v nich tolik času, že se prostě musely vyčistit... +tabulka Co se také vydražilo? *Ireniny květované šaty 7200 Kč *Kasa ze Zlaté labutě 17 300 Kč *Rodinná fotografie Kučerů 9000 Kč *Petrovo bílé křeslo 9 600 Kč Irenino sáčko 7000 Kč Zakázkové zrcadlo 30 200 Kč Irenina mašle 20 400 Kč Irenina židle 37 000 Kč Petrovo kožené sofa 7000 Kč Brunch s Adamem a Besky 6600 Kč

Víte, že...

...veškeré prostředky poputují spolku Dobré víly dětem, který od roku 2015 pomáhá dětským domovům? Výtěžek této akce bude použit na letní tábory pro 80 dětí z domovů.

Zlatá Labuť: Jak to bylo doopravdy

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.