Naděje pro fanoušky! Bude další Zlatá labuť? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Naděje pro fanoušky! Bude další Zlatá labuť?

Zlatá labuť se dočkala svého happy endu
Zlatá labuť se dočkala svého happy endu (TV Nova)

Smrtí Grubera (Jaroslav Plesl) a Lukáše (Robert Mikluš) skončila minulý týden třetí a prý také poslední řada oblíbeného seriálu televize Nova Zlatá labuť. Fanoušky ale překvapil otevřený konec, který jim dal naději, že by mohl seriál pokračovat. A magazín Aha! Tv zjišťoval podrobnosti.

Autoři seriálu neodkryli dokonce, jak dopadne porod Aleny (S. Lewandowská) či Petrův (A. Vacula) a Bářin (M. Dancingerová) útěk ze země. „Nechali jsme si prostor pro fantazii, ale třeba i pro budoucí pokračování,“ říkají otevřeně autoři Jan Coufal a Filip Bobiňski. „Platí ale to, že současná řada byla nyní poslední,“ dodávají. Celý seriál končí v době, kdy v Evropě propuká 2. světová válka.

Zlatá Labuť: Jak to bylo doopravdy

Video se připravuje ...

Pokud by seriál pokračování měl, mohl by diváky zavést do dalšího válečného období »Labutě«, která spadla do správy nacistického Německa. „Ať seriál pokračuje, skončilo to tak otevřeně,“ píše na Facebooku divačka Dana. „Ne, vždyť tam nebylo řečeno, jak dopadly další postavy, to přece nemůže být konec,“ smutní divák Standa. Televize Nova zatím nechává diváky napínat a k případnému dalšímu osudu seriálu se zatím nevyjádřila.

Lesbický vztah

Nejsilnější dějovou linkou seriálu Zlatá labuť byl lesbický vztah mezi Irenou (Kristýna Ryška) a Alenou (Simona Lewandowská). V závěru třetí řady se Alena vdala za svého kolegu a Irena odešla z Prahy. Právě tady je pro tvůrce velký prostor pro případné pokračování.Přečtěte si
Renča Nováková
15. 6. 2024 • 22:53

Jeeee, jako fakt pokračování Labutě. Už se tak těším. Jupiiii

Zuzana Šťastná
14. 6. 2024 • 13:31

Budeme se moc těšit na další řadu. Jeden z mála vynikajících seriálů, výborní herci, zápletky, kulisy, možná trochu zjemnělé skutečnosti, ve skutečnosti to bylo jistě tvrdší. Ale dramatický a nádherný seriál, jen vysílací čas dost pozdě, měl by běžet v hlavním vysílacím čase.

travina
14. 6. 2024 • 06:05

A kdo vás nutí koukat? Seriály mají všeobecně velkou sledovanost a že vám se to nelíbí, je vaše věc

stoura
14. 6. 2024 • 05:43

Jen to ne! Copak těch nekonečných seriálů v ČT je málo ? Ordinace v růžovce, Ulice a další neustále se opakující, už i takové co se točily za komárů a nikomu to najednou nevadí.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.