Vašo Patejdl (†68): Ani 9 měsíců po smrti nenašel klid | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Vašo Patejdl (†68): Ani 9 měsíců po smrti nenašel klid

Vašo Patejdl během svého posledního televizního natáčení sršel energií.
Vašo Patejdl během svého posledního televizního natáčení sršel energií. (reprofoto RTVS)

Zpěvák a spoluzakladatel skupiny Elán Vašo Patejdl (†68) zemřel nečekaně minulý rok. Jen 14 dní před svým skonem se dozvěděl, že má rakovinu slinivky břišní, která se mu bohužel stala osudnou. Od jeho úmrtí už uběhlo dlouhých 9 měsíců, ale stále nemá připravené místo, kde by mohl odpočívat v pokoji.

Patejdlovi kamarádi, známí a fanoušci by mu rádi vzdali hold u jeho hrobu a zapálili mu svíčku. Bohužel, nemůžou, protože vdova Miluše svého milovaného manžela stále nepochovala.

Milan Drobný na pohřbu Vašo Patejdla: Co si naposledy řekli?

Video se připravuje ...

„Miluše nejdřív nemohla dokončit hrob, protože byly tuhé mrazy. Čekala, až bude tepleji, ale jeho hrob stále nedokončila a urnu s jeho ostatky má pořád doma. Prý na to neměla čas,“ prozradil pro web Nový Čas zdroj z Milušiny rodiny. Vdova po legendárním zpěvákovi je buď skutečně velmi zaneprázdněná, nebo se se svým manželem jednoduše nedokáže rozloučit. Podobně to měl i operní pěvec Štefan Margita (67), který měl urnu své manželky Hany Zagorové (†75) doma téměř rok.

Felix Slováček na pohřbu Vašo Patejdla: Potkal jsem málo tak úžasných lidí...

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.