Totální převrat u Krainové: Vážné rozhodnutí kvůli dětem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Totální převrat u Krainové: Vážné rozhodnutí kvůli dětem

Simona Krainová se zbavuje věcí, ke štěstí je nepotřebuje
Simona Krainová se zbavuje věcí, ke štěstí je nepotřebuje (Profimedia.cz)

Život v luxusu se jí už dávno přejedl, po padesátce se Simona Krainová (51) zaměřila zejména sama na sebe a hledání vnitřní rovnováhy, k čemuž využívá celou řadu alternativních léčebných metod - od ájúvrédy až po šamanské rituály. Ty podstupuje také v Dominikánské republice, která se - pomalu, ale jistě - stává jejím druhým domovem. 

Během posledních let se snaží odpoutat od materiálních věcí, zaměřila se na hledání a prohlubování duševních hodnot. „Já jsem si uvědomila, že mi vážně stačí být jen v tričku a otrhaných kraťasech někde bosa na pláži, a cítím se šťastná,“ prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz.

Simona Krainová: Pravda o jejích nemovitostech!

Video se připravuje ...

K uvědomění jí pomohly zejména speciální meditační techniky. Ty ji také přiměly k zamyšlení nad tím, co ji nejvíce naplňuje. „Začala jsem přemýšlet o tom, co je to štěstí, jestli je to mít větší auto, víc peněz, drahá kabelka... Já vlastně rozprodávám všechny značkové věci, co mám, tedy ne všechny, ale chci se oprostit od věcí, co mám,“ dodala. 

Aktuálně se soustředí jen na investice do nemovitostí. „Dělám to pro svoje děti a je mi už ukradené, jestli jsem na tolika večírcích, jestli jsem vidět a jestli mám 50 Chanel kabelek, to už je mi úplně ukradené. Zbavuji se věcí a cítím se strašně hezky. Stačí mi ke štěstí pár věcí a to, že mám slunce nad hlavou, nic mě nebolí a moje děti a manžel jsou šťastní,“ má jasno Krainová

Simona Krainová zmizela z OnlyFans! Statisíce za nahé fotky doproudily

Video se připravuje ...Přečtěte si
rukkapane
6. 6. 2024 • 12:02

Tahle obstarozni vetev uz pochopila, co vi vetsina lidi nekdy ve 30 letech? To by chtelo nejde vykecat😧🤮

Dianthos
5. 6. 2024 • 01:32

Proč jste tak negativní? Každý si prochází určitým vývojem. Podstatné je, že v sobě nalezla štěstí, které není měřeno materiálnem. K tomu jí gratuluji.

Jitka Dittrichová
4. 6. 2024 • 17:18

Je to tak.koho to zajímá,ať ty krámy prodá, a zůstane tam kde je.

Uživatel_5584341
4. 6. 2024 • 13:01

Koho ještě zajímá ta umělohmotná ošklivka.Konečně našla to co většina normálních lidí dávno ví.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.