Vlaďka Erbová se vdala, ale... Příjmení si nechala po Řepkovi | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Vlaďka Erbová se vdala, ale... Příjmení si nechala po Řepkovi

Vlaďka Erbová se vdala.
Vlaďka Erbová se vdala. (Vazhenina Elena)

Své ano řekla Vlaďka Erbová (42) restauratérovi Petru Hynkovi v neděli vpodvečer. O svatbě se dlouho spekulovalo a novomanželé doslova září štěstím! Vlaďky vyvolený oblékl světle šedý oblek, ona měla jednoduché bílé šaty z dílny návrhářky Blanky Kaksové, která s ní spolupracovala na celé přípravě společně s Veronikou Polehlovou.

Svatba se odehrála na zahradě v pohádkových kulisách a nechyběla ani slavobrána, posetá žlutým kvítím. Oddal je pražský pastor Dobroslav Makovička. Ač se o svatbě už nějaký ten pátek spekulovalo, modelka o tom mlžila do poslední chvíle. Mnohé jistě překvapí jméno, které si Vlaďka zvolila. Jmenuje se totiž Vlaďka Hynek Řepková! Příjmení si tedy nechala po bývalém manželovi Tomáši Řepkovi (50), kterého si vzala v roce 2013. Manželství vydrželo jen dva roky a mají spolu syna Markuse (11).

První zpověď Řepky po propuštění: Drsný vzkaz Erbové ohledně syna

Video se připravuje ...

Pod čepcem potřetí...

Vlaďka je vdaná už potřetí. Jejím prvním manželem byl hokejista Zdeněk Bahenský (38), se kterým má dceru Viktorii (18). Vzali se v roce 2007, ale manželství se nakonec v roce 2011 rozpadlo.

Vlaďka Erbová přiznala problémy s psychikou, Patricie Solaříková s policií!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.