Role, která zničila Štěpánové kariéru: Hrozně mi ublížila | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Role, která zničila Štěpánové kariéru: Hrozně mi ublížila

Barbora Štěpánová
Barbora Štěpánová (Reprofoto ČT)

Herečka Bára Štěpánová (64) sklidila velký úspěch za roli vrchní sestry Babety v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Ne na všechny své role je ale herečka pyšná. Proslavil ji seriál Básníci, kde ztvárnila postavu vnadné a koketní Bedřišky. Bára dodnes lituje, že na tuto nabídku před lety kývla.

„Z dnešního pohledu to považuji za strašnou chybu. Nic podobného už bych nikdy nehrála. V minulosti jsem to špatně vyhodnotila," přiznala herečka na tiskové konferenci divadla Ungelt pro eXtra.cz. Zahrála si také v komedii Jak se krotí krokodýli, kde byla taktéž vykreslena jako žena lehčích mravů. „Myslím si, že tyhle role mi opravdu ublížily. Opravdu mi to nepomohlo. Zaškatulkovalo mě to a dodnes si lidi říkají, jak je možné, když se někdy objevím v seriózní roli. Lidi ve mně vidí tu povrchní a nebrali mě jako herečku," doplnila Štěpánová.

Bára Štěpánová chystá překvapení pro manžela: Tohle si nezaslouží!

Video se připravuje ...

Bára si myslí, že právě tyto snímky zničily její kariéru, protože lidé si ji díky tomu zaškatulkovali jako povrchní svůdnici, která nic jiného neumí. „Já ty role opravdu nemám ráda a vůbec nemám ráda, když mi to někdo připomíná. Opravdu na to nejsem pyšná. Tehdy se to prostě tak přihodilo. Ty role nejsou vůbec zajímavé. Je to prvoplánové a nemá to žádný charakter," zavzpomínala herečka posmutněle na svou minulost, kterou by nejraději smazala.

Bára Štěpánová na pohřbu Jana Kaliny (†58): Naprostý šok!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Dianthos
6. 6. 2024 • 23:18

Spíš to je tím, že koketně a povrchně vypadá. Ne tím, co kdysi zahrála.

Celebrity-chachacha
4. 6. 2024 • 00:39

Jak se může herec stydět za roli ?
Herec musí zahrát všechno.
Ženy na kase se taky nestydí za to že od zákazníků berou peníze.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.