Tajná svatba Vaculíka: Sakra dobrá partie! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Tajná svatba Vaculíka: Sakra dobrá partie!

Lukáš Vaculík a Lucia Kršáková se vzali
Lukáš Vaculík a Lucia Kršáková se vzali (TV Nova, archiv Blesku)

Úspěšný herec a především dívčí idol z přelomu osmdesátých a devadesátých let Lukáš Vaculík (61) se stal ženatým mužem! Ano měl říct své přítelkyni Lucii Kršákové, která má na televizi Prima velké slovo.

Vaculík patří mezi celebrity, které si bedlivě střeží své soukromí. Jeho tajnou svatbu propálil fakt, že si kolegyně jeho novomanželky všimly jejího nového snubního prstenu. „Nedalo se nevšimnout toho, že do práce už pár týdnů chodí s prstýnkem,“ potvrdila jedna z Lucčiných kolegyň pro eXtra.cz. „Je to tak, Lucka si Lukáše vzala. Úzkostlivě se to snažili ututlat, jejich svatba byla jak akce tajných služeb,“ doplnila žena, která si nepřála být jmenována.

Lukáš Vaculík v novém filmu Ten, kdo tě miloval: Na stará kolena vzplanul! Nejen láskou

Video se připravuje ...

Lukášovi se musí nechat, že si vybral zatraceně dobrou partii. Kršáková patří mezi nejvlivnější ženy na TV Prima a je to právě ona, která mívá často rozhodující slovo. „Vlivná podnikatelka se zná s řadou známých osobností a je to právě ona, kdo spolurozhoduje o tom, kdo bude hvězda a kdo ne. Hercům a moderátorům totiž dlouhodobě dává práci. V minulosti pracovala jako ředitelka vlastní tvorby v televizi Nova a působila rovněž v České televizi. Jejím tatínkem je mimochodem spoluzakladatel televize Nova Peter Kršák,“ psalo se již před časem v časopise Sedmička.

Skladbu Dávej, ber na hudbu Jána Baláže s textem Eduarda Pergnera původně zpívali oba představitelé, nakonec zůstal Tofi.

Video se připravuje ...Přečtěte si
Dianthos
23. 5. 2024 • 23:01

Přece nejde o to, jaká je partie, ale jaký je člověk.

Dianthos
23. 5. 2024 • 22:59

Že by Láska?

AHel
23. 5. 2024 • 18:23

Co to je za otázku.... židovka nežidovka, to někomu leží v žaludku? Vypadá staře a opotřebovaně, nebo je nemocný. Vzala si dědka, bůh ví proč? ...

Bob
22. 5. 2024 • 19:51

Asi taky židovka ?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.