Alena Vránová (91): Přes 20 operací, polovina v hluboké narkóze | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Alena Vránová (91): Přes 20 operací, polovina v hluboké narkóze

Alena Vránová
Alena Vránová (Foto: Marek Pátek)

„Když za život zažijete nejméně dvacet chirurgických zákroků, z toho polovinu v hluboké narkóze, pak v podstatě nemůžete než děkovat za každé nové ráno," přiznává představitelka legendární Pyšné princezny Alena Vránová.

„V posledních letech to byly dost těžké úrazy a předtím všechny možné záležitosti související s různými tělesnými orgány, asi je zbytečné to všechno jmenovat, trvalo by mi dlouho na všechno si vzpomenout," prozradila jednadevadesátiletá herečka, která přitom nemá překvapivě dlouhověkost vůbec v genech. 

Pyšná princezna Krasomila: Milostný život herečky Aleny Vránové

Video se připravuje ...

„Můj tatínek zemřel, když mě bylo pět a jemu třiatřicet. Mužský element mi pak v životě dost chyběl a dětství jsem z valné části prožívala tak, že jsem byla odkázaná sama na sebe. Díky tomu jsem se naučila ohromnou spoustu věcí pro život. Samozřejmě to nebylo bezbolestné a to, že to mělo nějaký smysl, jsem ocenila až v pozdním věku. Takže jestli jsem tvrdohlavá, odolná a jestli takzvaně hodně vydržím, je to proto, že jsem v dětství prošla situacemi, které jsem byla nucena řešit jako dospělý," prozradila Alena Vránová svůj recept na dlouhověkost v magazínu Téma.

Pyšná princezna Alena Vránová: Dvě zpackaná manželství a tragická smrt jediné dcery

Video se připravuje ...Přečtěte si
qwerta
19. 5. 2024 • 09:39

yokky
18. 5. 2024 • 01:28

Zasepsal
17. 5. 2024 • 16:48

Všechna čest Paní Vránové ... za její mistrovství herecké, včetně perfektního dabingu a za to, co všechno v životě absolvovala a jakou je osobností i lidskou bytostí ... S hlubokou poklonou, upřímně děkuji za veškeré oduševnění, které mně Vaším uměním přinášíte, Vážená Paní Aleno Vránová ...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.