Emma Smetana: Vztah se známým politikem odhalen | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Emma Smetana: Vztah se známým politikem odhalen

Emma Smetana
Emma Smetana (Blesk:David Kundrat/CZECH NEWS)

„Celkem dobře jsme se poznali v dobách, kdy byla ještě malá, tak ji sleduju a občas si něco napíšeme,“ prozradil Lubomír Zaorálek (69), který byl partnerem Moniky Pajerové (58), tedy maminky Emmy Smetany (36).

„Samozřejmě že se s Emmou známe dobře a že se někde občas potkáme. Viděl jsem její koncert v Karlových Varech. Z toho, co si pamatuju, v době, kdy jsme spolu byli s Monikou, ona už tehdy hrála pěkně na klavír. Zpívala, občas přišla a říkala, co složila. Pamatuju si tyhle její slibné začátky, takže mě vlastně neudivuje, že zpívá,“ svěřil se někdejší ministr zahraničí v pořadu PoliTikTok.

Smetana a Haj na Cenách Anděl: Můžu se klidně odstěhovat!

Video se připravuje ...

„Je pravda, že měla ještě jinou polohu, že ji zajímala také politika. Studovala, tuším, ve Francii v Dijonu a byla výborná na jazyky. Myslel jsem si, že bude směřovat také do žurnalistiky, protože mi připadalo, že to byla oblast, která pro ni také byla zajímavá. Kupodivu si vybrala hudbu, ale to už je její věc,“ dodal Lubomír Zaorálek na adresu Emmy Smetany

Emma Smetana: Doma mi už nic nepatří!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.