Kubelková práskla do stolu! Tvrdá stopka pro dceru | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Kubelková práskla do stolu! Tvrdá stopka pro dceru

Iva a její půvabné dcery.
Iva a její půvabné dcery. (Instagram)

Iva kubelková (47) právem patří k nejkrásnějším ženám Čech, které se nenechaly připravit o svůj přirozený půvab pod tlakem moderních zákroků estetické medicíny. Příliš je totiž neuznává a stejnou filozofii předává i mladší dceři Karolíně (15). 

Formování obličeje pomocí aplikace botulotoxinu anebo kyseliny hyaluronové patří k horkým trendům moderní doby, ke kterému se uchyluje stále více dívek a žen, které sotva dosáhly dospělosti. Iva Kubelková se na to však dívá s notnou dávkou nevole. Vrásky považuje za přirozenou součást života.

Iva Kubelková: Udílí rady svému tanečníkovi!

Video se připravuje ...

„První vrásky jsem nikdy neřešila. Nejsem ten typ, že bych to pozorovala, myslím, že vrásky jsou, zvlášť když se člověk směje, přirozená věc, která se děje kolem očí a úst i v mládí,“ prozradila deníku eXtra.cz. 

Svým dcerám, zvlášť mladší Karolíně, která je prý posedlá extrémní péčí o svou pleť, by však jakoukoli proceduru tohoto typu zakázala. „Já bych jí to určitě rozmlouvala. Je jí 15 let a myslím si, že jsem šťastná, že má na tyto věci zatím zdravý názor,“ řekla také. 

„Já si myslím, že v tomhle je důležité, aby byl člověk sžitý sám se sebou, a je potřeba, aby v tom měl jasno. Naučila jsem se řídit se sama sebou a ne tím, co někdo říká, nebo co je moderní,“ podotkla.

Iva Kubelková a Martin Prágr po vyřazení ze Stardance: Co řekli?

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
lekno
15. 5. 2024 • 10:27

Oprava : A ono to vypadá, že z ní dělají v článku 100% přirozeně přírodní krásku..

Jakože fakt - „Nenechala se připravit o svúj přirozený púvab pod tlakem zákrokú estetické medicíny ?“ No nevím..

lekno
15. 5. 2024 • 10:16

Bronislava, co takhle zostra ? Kdo jí zde závidí ?
Osobně bych nechtěla žít její život.. Jen jsem zde napsala svůj názor na článek. Opravdu srandovní, když z textu vzniká dojem, že Iva dodnes nevyužila žádnou proceduru z estetické medicíny. A ono to vypadá, že z ní dělají z ní v článku 100% přirozeně přírodní krásku. Přitom v reálu asi nebude ona až tak moc proti moderním zákrokům plastické chirurgie + estetické medicíny, když je dlouhodobou klientkou takové kliniky, že ?

Bronislava Běcaková
13. 5. 2024 • 11:55

Co jí zavidite, že je pěkná a má krásná děvčata?

Majka Kutova
13. 5. 2024 • 10:10

Popravdě nechápu co ty Kubelkové bych měla závidět, že má starýho muže, kterému nestála ani za to aby si ji vzal za manželku a má dva nemanželský parchant...

Michelin
13. 5. 2024 • 08:23

Ať se napíchá ,

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.