Joe Jonas po rozchodu s hvězdou Hry o trůny: Už má v síti novou »rybku« | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Joe Jonas po rozchodu s hvězdou Hry o trůny: Už má v síti novou »rybku«

Nová přítelkyně Joea Jonese je kus!
Nová přítelkyně Joea Jonese je kus! (Profimedia)

Od divokého rozchodu a bitvy o děti s manželkou Sophií Turnerovou (27), tedy hvězdou seriálu Hra o trůny, už uteklo pár měsíců, a tak idol dívčích srdcí Joe Jonas (34) už zase randí! Nabrnknul si americkou modelku Stormi Bree (33)! Dokonce za ním přijela do Austrálie, kde si užili volný den na prosluněné pláži.

A hned bylo jasné, co na modelce zpěvák Jonas Brothers vidí. Stormi při vodních radovánkách na paddleboardu předvedla luxusní křivky v bikinách, a když se dostali zpět na jachtu, jen tak naoko se zahalila síťovaným topem. A v neděli pár přesvědčil všechny, kteří by ještě nevěřili, že mezi nimi něco je. Na bowlingu, kam vyrazili i s bratry, se na sebe zamilovaně koukali. V nestřežené chvíli se pak »schovali« za plot a líbali se jak puberťáci. Mimochodem – novou známost má i Jonasova »ex« Sophia, jejíž srdce se získal britský šlechtic Peregrine Pearson (29).

Freddie Mercury – výjimečný zpěvák změnil pohled na hudbu i na nemoc AIDS

Video se připravuje ...

Přijedou do Česka

Jonas Brothers loni v srpnu odstartovali zatím největší šňůru koncertů v jejich kariéře a jednou z 90 jejich zastávek bude vůbec poprvé i Česko! Kapela, která loni dostala i vlastní hvězdu na chodníku slávy v Los Angeles, zahraje v pražské O2 aréně už 2. června.

Johnny Cash. Hvězda americké country a jeho slavný koncert v přísně střežené věznici Folsom

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.