Tajná oslava »70« Medvecké: Nevěděla o ní ani ona! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 27. února 2024

Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír

Tajná oslava »70« Medvecké: Nevěděla o ní ani ona!

Překvapená Taťjana Medvecká
Překvapená Taťjana Medvecká (Martin Hykl )

Na velké oslavy si Taťjana Medvecká (70) nepotrpí, proto prodavačka z Policie Modrava nechtěla slavit ani své jubileum. Kolegové jí ale připravili takové překvapení, že to s ní skoro seklo!

 

Před setkáním s tvůrci nové filmové komedie Lítá v tom v pražském Planetáriu připravili vše tak, aby si myslela, že si spletla místo. „Když přijela paní Medvecká, paní na vrátnici jí řekla, že je tam soukromá akce, a zavřela jí dveře před nosem. Bylo vidět, že je v šoku a chce hned odjet pryč. Ale pak se dveře prudce otevřely a s jekotem se vyhrnuli herci,“ popsal deníku Aha! jeden z účastníků setkání.

Taťjana Medvecká: Moje duše je mladá, tělo ale už skopičiny nezvládá

Video se připravuje ...

V tu chvíli by se v herečce krve nedořezal, s rukou na čele jen nechápavě zírala, co na ni kolegové ušili. Nechyběly pugéty, velký dort se svíčkou a zpěv narozeninové písně Happy Birthday. Po sfouknutí svíčky Taťjana všechny upřímně objala. Romantický snímek debutujícího režiséra Tomáše Dianišky (39) přijde do kin v prosinci.

Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka: Za koho zaskakovala v Marečku, podejte mi pero?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.