Souboj s Rybovou! Když vás něco štve, je dobrý to říct, tvrdí Prachař | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Souboj s Rybovou! Když vás něco štve, je dobrý to říct, tvrdí Prachař

David Prachař promluvil o manželství s Lindou: Je to souboj!
David Prachař promluvil o manželství s Lindou: Je to souboj! (Foto Aha! – Marek Pátek, David Kundrát, Profimedia.cz, ara)

„Myslím, že jsou manželství, kde ženy v podstatě nemají svůj život, dělají jen support, to u nás není. Myslím, že manželství je v podstatě pořád takový souboj, co komu vyhovuje, prosazování svých pozic," prohlašuje David Prachař (64) o manželství s Lindou Rybovou (48).

„Když vás něco štve, je dobrý to říct a řešit to hned. Když se to dusí, trvá to pak dýl… Ale všímám si, kolik je kolem žen, které jsou pořád samy, samy s dětma. Některé jsou možná šťastné, jiné míň, některé jsou nešťastné. A těm chlapům utečou ty děti. A ženě utíká práce, do které někdy není lehké naskočit," filozofuje David Prachař na téma problamtiky manželských svazků.

Linda Rybová: Snažím se oblékat nenápadně! A proč nikdy nepůjde do Tváře?

Video se připravuje ...

„Ve svém okolí vidím už hodně chlapů, u kterých existuje v téhle věci sebereflexe. Nevím samozřejmě, jak to vypadá u nich doma, ale přemýšlejí o tom, je to téma. Jasně že u určité vrstvy je ženská pořád ta, co patří ke sporáku a dětem. Vnímavější část mužů si s tím láme hlavu a reflektuje to, musíme to zapracovávat do života a do vztahů. Vím, že jsem měl velký privilegium, že jsem mohl pořád naplno dělat svou práci, ale doma dělám hodně věcí," dodal partner Lindy Rybové na iGlanc.cz.

7 pádů Honzy Dědka: Prachař a Rybová o tom, jak to chodí u nich doma

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.