Hvězda Zlaté labutě Marta Dancingerová: Takhle ji neznáte! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Hvězda Zlaté labutě Marta Dancingerová: Takhle ji neznáte!

Herečka Marta Dancingerová šla do plavek.
Herečka Marta Dancingerová šla do plavek.  (Instagram)

V jednom seriálu hraje ustaranou maminku, v druhém prodavačku z 30. let. A většinou je zahalená od hlavy až k patě. V soukromí je ale herečka Marta Dancingerová (31) odvážnější. Na dovolené se pochlubila postavou v plavkách.

Pracovní tempo má Marta Dancingerová dost hektické. Pro Českéou televizi natáčela druhou řadu seriálu Kukačky, na Nově dobový seriál Zlatá labuť. Zkouší a hraje jako stálý host v pražském Švandově divadle a do toho stíhá domácnost a péči o tři rošťáky: vlastního syna Tondu (6) a dva syny svého partnera, herce Marka Pospíchala (45).

Nový původní výpravný romantický seriál Zlatá labuť: Podívejte se na trailer!

Video se připravuje ...

Teď o prázdninách má herečka konečně chvilku na oddech, a tak s celou rodinou vyrazila k moři. Marta ležící v písku pak partnerovi zapózovala a odhalila štíhlou postavu, kterou jinak schovává pod filmové kostýmy. „Léto je ždímání vitaminového koktejlu. Země. Oheň. Voda. Vzduch. Injekce. Všechno v jednom,“ připsala k fotce.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.