Neuvěřitelné nařčení! Třaskavé svědectví o Gottovi z první ruky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Neuvěřitelné nařčení! Třaskavé svědectví o Gottovi z první ruky

Karel Gott s manželkou Ivanou
Karel Gott s manželkou Ivanou (Foto: Facebook, archiv Blesku)

Jak vzpomíná  Antonín Gondolán (81) na Karla Gotta (†80)? Známý jazzman a kontrabasista si nebere servítky ani s odstupem let. Prý mu legendární zpěvák odepřel finanční pomoc, když to nejvíce potřeboval!

„Kupoval jsem vilu, měl jsem polovinu peněz a druhou si potřeboval půjčit. Myslel jsem, že Karel bude jedním z těch, na koho se mohu obrátit, ale ne. Vysvětloval mi, že už napůjčoval různým lidem spoustu peněz a nikdy mu je nevracejí. Nabídl mi, že mi dá padesát tisíc, které mu vracet nemusím, ale to jsem odmítl. Tehdy jsem mu to vysvětlení nevěřil, ale dnes už ano,“ prozradil Antonín Gondolán ve Studiu Blesku. 

Kdo zneuctil památku Karla Gotta

Video se připravuje ...

„S Karlem jsme měli velmi hezký hudební a přátelský vztah. Jediný moment, který nás trošičku rozdělil, byly naše vzpomínky. Karel věci rád zveličoval a nadsazoval, jak je u nás běžné, a já jsem zvyklý mluvit pravdu. Ameriku jsme opravdu nezbořili! Věřte mi, že ne. Je nutné si uvědomit, že repertoár, který jsme tam měli, tam nazpívaly stovky a stovky jiných zpěváků,“ okomentoval hudebník jejich společné angažmá v Las Vegas v 60. letech.

Ostuda hrobu Skořepové! Kde je urna? A kritika dcer Gotta k filmu o něm

Video se připravuje ...Přečtěte si
hanainge
16. 7. 2023 • 21:53

Výše uvedený článek bohužel obsahuje fotomontáže s Karlem Gottem a Ivanou Macháčkovou, což není v pořádku, protože je fakt, že Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková je nula!!! Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová a některé přátele zdědili od Karla Gotta. Lucie, Ivana Macháčková, Charlotte Ella i Nelly nic nezdědili od Karla Gotta, protože vůbec nejsou rodinou Karla Gotta - to je fakt!!!

Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková musí se velmi stydět a ona se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně ona dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott a to potvrdil i pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966. Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto Karel Gott chtěl mít klid a Karel Gott opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje dámu, která žije v Německu.

Sýkorka Borka
16. 7. 2023 • 15:27

rydlo
16. 7. 2023 • 12:40

Pokud Gondolán kupoval vilu a měl na ni pouze polovinu peněz a druhou si potřeboval půjčit, určitě se nejednalo o pár tisicovek. Vůbec se nikdo Gottovi nemůže divit, že mu nechtěl půjčit tak velkou sumu, když mu dlužníci půjčky nevraceli. U Gondolána by ta půjčka byla asi také na věčnou oplátku. A od Gondolána je sprosté, že pomlouvá Gotta při příležitosti jeho nedožitých narozenin!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.