Bohdalová plná vděku! Máma je tu díky vnukovi, prozradila Stašová | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 28. listopadu 2023

Svátek slaví René, zítra Zina

Bohdalová plná vděku! Máma je tu díky vnukovi, prozradila Stašová

Jiřina Bohdalová a Simona Stašová
Jiřina Bohdalová a Simona Stašová (instagram)

Herečka Simona Stašová (68) má za sebou těžké chvilky. Vyšlo totiž najevo, že její maminka, herecká legenda Jiřina Bohdlová (92), bojovala začátkem letošního roku o život. Stačilo málo a už nemusela být mezi námi.

Bohdalovou v lednu skolila plicní embólie a její stav byl velmi vážný, což koneckonců potvrdil i primář pražské Nemocnice Na Homolce Petr Neužil. „Došlo k situaci, kdy byla opravdu těžce nemocná. Začátkem roku 2023 prodělala plicní embolii a byly to dva týdny, kdy jsme o ni bojovali, kdy ona taky prošla určitým peklem“ uvedl primář pro pořad Showtime. Nakonec ale vše dobře dopadlo. O Jiřinu pečovala nejen milovaná dcera Simona, ale i její dva vnuci Marek a Vojta. Před těmi pyšná maminka smeká.

Šokující pravda o Nesmrtelné tetě Jiřině Bohdalové (92): Přežila plicní embolii

Video se připravuje ...

„Strašně děkuju mým synům, a především staršímu Markovi, protože máma je tady hlavně díky němu. Marek s ní spal na jednotce intenzivní péče a dával jí na pusu kyslík, který si ona nechtěně strhávala. Takže díky Markovi je tady máma,“ pronesla Simona pro Showtime.

Stašová chtěla nejdříve informace o maminčině zdravotním stavu tajit, ale nakonec změnila názor. „Jsem ráda, že je to venku a jsem velmi ráda, že jste nás nechytli v té době. To je hrozně důležité, protože co bychom vám tehdy říkali? Jak nám je? Jak je mámě?“ vysvětlila herečka na benefiční akci Cihla. S maminkou je stále v denním kontaktu a potvrdila, že legendární Bohdalka je opět zdravá a čilá.

Simona Stašová: Musela jsem hrát, i když jsem měla v srdci bol

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.