Vesnická sexbomba Patricie Pagáčová: Muka kvůli metalu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 25. září 2023

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Vesnická sexbomba Patricie Pagáčová: Muka kvůli metalu

Pagáčová jako vesnická metalistka Panenka.
Pagáčová jako vesnická metalistka Panenka. (Foto TV Prima)

Hraje vesnickou naivku Panenku, která chce i navzdory absenci talentu zpívat v metalové kapele. Herečce Patricii Pagáčové (34) nevadilo ani tak její vypasované oblečení, jako metalová muzika, o níž celý seriál Agrometal pojednává.

Nejhorší kapela všech dob. Asi tak by se dal shrnout muzikantský amatérismus, který v Agrometalu předvádí Lukáš Příkazký (38) alias Lukyn se svou skupinou. Kytarista hraje se sádrou, bubeník musí ke kameře sedět zády, aby se nepozvracel. A do toho všeho kroutí boky Panenka Patricie v sexy kraťáskách a kožené vestičce.

Patricie Pagáčová: Její tajemství se diváci dozvědí až za rok!

Video se připravuje ...

„Úplně jsem se do toho neobula. Ono to v seriálu bude s tím zpěvem zamotanější...“ svěřila se herečka. Paradoxně největší problém měla s metalovou hudbou, která je jí úplně cizí. „Metal neposlouchám, a tak jsem dost trpěla, když jsme točili scény, kde s kapelou hrajeme,“ svěřila se matka dvouleté Bibiany. Doma po porodu dlouho nezůstala, vrátila se do práce už po 5 týdnech. Na bizarní parodii metalové kapely se můžete podívat v seriálu Agrometal už dnes večer od 20:20 na Primě.

Patricie Pagáčová s manželem: Jak vychovávají své dítě?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.