Naprosté tabu Jana Krause: To je vrchol, nepřichází v úvahu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. listopadu 2023

Svátek slaví Ondřej, zítra Iva

Naprosté tabu Jana Krause: To je vrchol, nepřichází v úvahu!

Jan Kraus
Jan Kraus (Foto: FTV Prima)

„Já si hosty nezvu a myslím, že je to jeden ze standardů, které je třeba dodržovat,“ rezolutně prohlašuje devětašedesátiletý moderátor Show Jana Krause. 

„To zvaní vytváří sociální vazbu. Buď někoho přemlouváte, jako vy mě, a dostanete se tak do podřízeného stavu vděku, že jsem přišel. A to nechci. Nebo naopak, někoho přemluvíte, on přijde, dáte mu první otázku a on si řekne: Blbečku, týden jsi mě přemlouval a pak začneš takhle? Čili já chci mít před rozhovorem čistý štít v tom, že jsme na tom oba stejně,“ tvrdil Jan Kraus v Blízkých setkáních na Dvojce a nabroušeně dodal: „Vrchol je zvát si sám politické hosty, což je v Česku dost oblíbené. To už vůbec nepřichází v úvahu.“

Honza Dědek o konfliktu s Janem Krausem: Spor o červenou sedačku

Video se připravuje ...

„Honza si nikdy hosty nevybíral, neobvolával. Jejich jména se dozví až ve chvíli, kdy je složíme a posíláme štábu a televizi. Moderátor si nemůže obvolávat lidi a zvát je do svého pořadu. Mezi námi je důvěra," dosvědčuje produkční oblíbené talk-show Simona Matásková v magazínu Téma.

Šampión UFC u Jana Krause: Co moderátor řekl na Procházkův výkon?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.