Voříšek a Doležalová už 10 let spolu: Tajemství jejich vztahu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. května 2023

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Voříšek a Doležalová už 10 let spolu: Tajemství jejich vztahu

Karlovy padesátiny ve studiu slavili všichni.
Karlovy padesátiny ve studiu slavili všichni. (Foto Aha! – Martin Hykl, FTV Prima, ara)

Holedbá se, že ji přebral Marku Ebenovi (65). Karel Voříšek (59) tvoří tandem s Klárou Doležalovou (49) už deset let. Modrooký moderátor ji ale zaregistroval už dřív v soutěži O poklad Anežky České, který Eben uváděl.

Mají společného daleko víc než jen profesi. Před přímým vysíláním se vždy rozmlouvají. Karel si po vzoru herce Jana Přeučila (86) přeříkává – lodyha, děloha, pic! Klára má trochu ošidnější slova, úplné jazykolamy – léky z doby covidu remdesivir, favipiravir.

Pohled řekne vše

Co je za tajemstvím jejich skvělého vztahu? Oba jsou zrozenci Vah, Karel přišel na svět 12. října a Klára 24. září. A letos na podzim budou mít společně kulatiny. „Souzníme spolu,“ libují si moderátoři Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS. Mají tím na mysli, že stačí pohled do očí a mají jasno. „Když jste spolu často a dlouho v situacích, kdy je nutné ve vteřině a pod určitým stresem reagovat, pak se už tak dobře znáte, že pohled řekne vše,“ svěřila se Klára.

Na rovinu

Za ty roky žádné výměny názorů ani hádky. „Možná je to i tím, že si všechno říkáme na rovinu. Myslím, že mohu za oba říct, že se máme rádi a že si jeden druhého vážíme. V tom případě je skoro nemožné se pohádat,“ ujistil Karel.

Zprávařka Doležalová na natáčení seriálu Dobré zprávy: Seriálu závidím, my máme samé tragédie

Video se připravuje ...

Chvála od Kamily

Před deseti lety 26. května 2013 seděla v režii na Primě legendární hlasatelka Kamila Moučková (†92). Karla považovala vždy za hvězdu a přišla nový pár podpořit. Když zjistila, že ta dvě Káčka sledovalo přes milion diváků, měla velikou radost. „Jsem nadšená. Sluší jim to spolu a působí věrohodně,“ nešetřila tehdy Kamila chválou. „Klára je právě tak šikovná, jako je krásná,“ dodala Moučková.

I partneři se kámoší

Jak Karel, tak Klára mají štěstí, že spolu souznějí﷯ i jejich životní partneři. Voříšek je letos již 20 let s tiskovým mluvčím Vladimírem Řepkou (43). V roce 2015 uzavřeli na dovolené v Tibetu registrované partnerství. Klára a její muž Miodrag Maksimovič (65) mají náskok, brali se v roce 2001. Mají na ostrově Šolta olivový háj a vyrábí skvělý domácí olej. Klára parťákovi vždy po dovolené vozí pár lahví a je to nejlepší dárek. Voříšek zase pro svou kolegyni shání italské červené víno, většinou Barolo.

Klára Doležalová a Karel Voříšek slaví první společnou Prima desítku!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.