Zásadní zlom v životě Gottové! Pověstná poslední kapka pro Ivanu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Zásadní zlom v životě Gottové! Pověstná poslední kapka pro Ivanu

Ivana Gottová
Ivana Gottová (CNC_Marek Pátek, David Kudrát)

O vdově po Karlu Gottoví (†80) se nedávno spekulovalo, že má být údajně těhotná. Za vším přitom stál jen nelichotivý střih slavností róby, kterou Ivana vynesla na ples české komunity na španělském ostrově Tenerife.

„Šíří to hyeny a Ivana je z toho akorát špatná. Vzala si volné šaty, protože je to teď moderní, a lidé hned řeší, jestli nepřibrala a jestli není těhotná. Samozřejmě že není těhotná. Ona žije jen pro své dcery a Karla," rozhořčeně prohlásil zdroj z okolí Ivany Gottové v Sedmičce.

Hrad zveřejnil dopis vdovy Gottové!

Video se připravuje ...

„Ivana začala hubnout a pustila se do toho s plnou vervou. Upravila svůj jídelníček, cvičí, nakoupila si spoustu výrobků podporujících zeštíhlení v oblasti problematických partií a odvodnění. Chce zase vypadat jako dřív," popsal svědek Ivanin lítý boj s nadváhou způsobený podle všeho výkyvy hladiny ženských hormonů.

Dcery Gotta na nože! Lucii došla trpělivost, Dominika lže!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jaroslav Vašíček
15. 12. 2023 • 22:47

A ještě něco,ty blbečku.Když tak všechno víš,jak to,že jsi neměl v ruce jejich oddací list?Karla i jeho rodinu mám rád i když mou parketou je pořádná cimbálka z Jižní Moravy

Jaroslav Vašíček
15. 12. 2023 • 22:35

A ty "hanainge" u Gottů bydlíš,že tak dobře všechno víš? Pane Bože,do čehos to duši dal? Já bych tě nechal kopat na Bitýzu a ony by tě takové hovadiny přešly!

Jaroslav Vašíček
15. 12. 2023 • 22:19

Tak větší hovadinu jsem v životě jetě nečetl a to je mi dvadevadesát let.

Jindřich Honzík
29. 5. 2023 • 16:38

Je zajímavé, že se často v diskusích maže kdejaká prkotina a výblitky hanainge, což je evidentně nějaká narušená osoba a nečtu její bláboly poprvé, tu zůstávají... Probuď se, editore!

Imrich Bendík
29. 5. 2023 • 11:21

Větši blbost jsem ještě nikdy nečetl .Ten kdo to psal musí být nějaký psichycky narušen.Gott nebyl blbej a takovou hru by nehrál.Pani Gottová si může dělat co chce . Je to závist.A ty holky nejmladší jsou jeho, Charlotte je celá po tatínkovi.Pani Gottová nenechte se.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.