Shakira a Tom Cruise: Nový pár na obzoru?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Shakira a Tom Cruise: Nový pár na obzoru?!

Tom z ní byl úplně paf!
Tom z ní byl úplně paf! (Foto ČTK/Profimedia.cz)

Kolumbijská zpěvačka má nového hvězdného nápadníka! S Tomem Cruisem (60) se Shakira (46) potkala na Velké ceně F1 v americkém Miami a evidentně hollywoodského matadora okouzlila, protože jí po závodu nechal poslat pugét!

Shakira teď potřebuje měkký polštář, do kterého by mohla spadnout. A tím by právě Tom mohl být, je to pohledný a talentovaný chlap,“ popsal situaci kolem páru blízký zdroj ze zpěvaččina okolí. Narážel samozřejmě na zpěvaččino srdce rozbolavělé loňským drsným krachem manželství se španělským fotbalistou Gerardem Piquém (36), se kterým má dvě děti Milana (10) a Sashu (8). Přišla totiž na to, že ji bezostyšně podvádí, dokonce si milenku vodí k nim domů! Před měsícem se proto kolumbijská kráska rozloučila s Barcelonou a Španělskem a hledá s dětmi útočiště právě v Miami na Floridě.

Američtí filmoví producenti ocenili Toma Cruise za celoživotní dílo

Video se připravuje ...

Zapudil tři manželky!

Americký herec Tom Cruise nemá na vztahy štěstí. Během své kariéry si postupně vzal herečky Mimi Rogersovou (67), Nicole Kidmanovou (55) a Katie Holmesovou (44), všechny svazky ale zkrachovaly, nejčastěji pro jeho posedlost scientologickou vírou. Má dvě adoptované a jedno vlastní dítě, s nimiž se ovšem vídá jen zřídka, s biologickou dcerou Suri (17) dokonce vůbec! Jeho poslední známou partnerkou byla Hayley Atwellová 41), kolegyně z Mission: Impossible.

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.