Mrtvá sestra Bořka Šípka: Záhadnou smrt vyšetřuje policie! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Mrtvá sestra Bořka Šípka: Záhadnou smrt vyšetřuje policie!

Machálková v slzách kvůli smrti Šípkovy (†66) sestry: 3 měsíce ležela mrtvá doma!
Machálková v slzách kvůli smrti Šípkovy (†66) sestry: 3 měsíce ležela mrtvá doma! (Foto: David Kunrát, archiv Bořka Šípka)

Rodina chce zařídit převoz ostatků kožní lékařky Stanislavy Šípkové (†75) do Česka! Jenže nastala komplikace. Záhadnou smrt sestry architekta Bořka Šípka (†66) totiž od pondělí vyšetřuje německá policie. Deníku Aha! to potvrdil Šípkův syn Dalibor (37), jehož – stejně jako další členy rodiny – odchod tety velmi zdrtil.

Mnoho let žila v bratrově skleněném domě v německém přístavním městě Hamburku. Právě tam také zemřela, údajně i se svým pejskem. Stanislavu Šípkovou objevili její příbuzní v pondělí 8. května bez známek života. Spekuluje se, že zemřela v osamocení už před třemi měsíci. Co se přesně stalo, teď vyšetřují kriminalisté. „Řeší to policie, čekáme na informace od ní,“ napsal deníku Aha! syn Bořka Šípka. „Nic oficiálního z německé strany ještě nemáme,“ dodal.

Leona Machálková (55) s odchodem syna (19) mění život. Stereotypů už bylo dost!

Video se připravuje ...

Mnoho úřadů

Dalibor si je vědom toho, že kvůli policejnímu vyšetřování a zdlouhavému papírování převoz ostatků jeho tety do Česka nějakou dobu potrvá. „Žila tam dlouho, takže musíme jednat s mnoha úřady. S převozem mi pomůže motolské krematorium, už jsem s nimi v kontaktu,“ doplnil Šípek, který od otcovy smrti pokračuje v jeho odkazu.

Na pohřbu bráchy

Paní Stanislava byla v Česku naposledy v únoru 2016 na pohřbu svého bratra. Od té doby se do rodné země nepodívala. Kvůli covidové pandemii raději nikam necestovala.

Měla ji ráda i Leona

Bývalá Bořkova partnerka Leona Machálková (55) už rodině kondolovala. „Byla to moc milá a chytrá žena, se kterou jsme měli velmi přátelské vztahy, měli jsme ji moc rádi,“ řekla ve včerejším Aha!.

Marie Rottrová na koncertě Leony Machálkové: Co jí vadí na Lucerně?

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
11. 5. 2023 • 11:18

.... kdyby 3 dny tak OK.... ale 3 měsíce....všichni ať se stydí!!!!!, ale člověk do toho vztahů a hlavně na dálku nevidí.... jsou telefony proboha, to nikomu nechyběla...takhle bych nechtěla dopadnout, fakt.

johanaa
11. 5. 2023 • 08:10

Měli ji moc rádi a tři měsíce o osamělé paní neslyšeli? Pro mne trochu divné.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.