Z Nesvačilové zlatokopka: Jsem ráda, že na mě doma nikdo nečeká | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Z Nesvačilové zlatokopka: Jsem ráda, že na mě doma nikdo nečeká

Denisa Nesvačilová
Denisa Nesvačilová (Blesk: Foto CNC: Marek Pátek)

Herečka Denisa Nesvačilová (31) byla díky svému vzhledu obsazována vždy do rolí veselých a trošku bláznivých žen. Teď si ale vyzkoušela, jaké to je hrát temnou a zlou postavu, se kterou by v reálném životě nechtěla mít nic společného.

Nová detektivní mini série Půlnoční zpověď se bude točit kolem vraždy a tašky plné diamantů. Denisa si po dlouhé době vyzkouší, jaké to je hrát zápornou postavu. „Hraju konfliktní ženu, jejíž bezohledné chování ovlivní osudy všech osob. Od mé postavy se odvíjí běh celého seriálu. Jde o influencerku, sobeckou intrikánku, která nezná míru, stud a všichni jsou pod její úroveň,“ popsala svou roli Nesvačilová pro Prima ženy.

Jak Denisa Nesvačilová reagovala na svatbu Kolečka s Vignerovou?

Video se připravuje ...

Jelikož je Denisa jednou z hlavních postav, musí být na place téměř denně. Přiznala však vyčerpání. „Bylo to vyčerpávající a asi jsem nezažila víc koncentrovanou práci než na tomto projektu. Pokaždé, když jsem odcházela domů, byla jsem psychicky rozbitá, nebylo mi ze sebe dobře a poprvé v životě jsem si říkala, že jsem ráda, že na mě doma nikdo nečeká,“ překvapila herečka, kterou nedávno opustil scénárista Petr Kolečko (39).

Petra Špindlerová o kolegyni Denise Nesvačilové: Výkyvy v náladách má každý herec

Video se připravuje ...Přečtěte si
Uživatel_5348500
24. 4. 2023 • 19:50

To je dobře, že to víme....A co má být?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.