Hvězda Kukaček Denisa Barešová: DEPRESE (také) V REÁLNÉM ŽIVOTĚ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Hvězda Kukaček Barešová: DEPRESE (také) V REÁLNÉM ŽIVOTĚ!

Herečka Denisa Barešová trpí těžkými depresemi.
Herečka Denisa Barešová trpí těžkými depresemi. (ČT)

Diváky vyděsila, když chtěla coby Marcela v Kukačkách v depresích opustit čerstvě narozené dítě. Denisa Barešová (27) to ale nemá jednoduché ani v reálném životě. Když končila studia na DAMU, rozcházela se s přítelem. „Spadla jsem do hlubokých depresí, s nimiž jsem si nevěděla rady,“ přiznala herečka.

Dlouho se trápila, než pochopila a přijala, že nejlepší bude psychiatrická pomoc. „Zkoušela jsem bylinky, změnu životního stylu,“ práskla na sebe Denisa. V právě skončeném seriálu Kukačky jí pomohla soudržná rodina, v životě to tak jednoduché nebylo.

Absence spánku

Vše si urovnala až po návštěvě specialisty. „Chodím dvakrát týdně na psychoterapii a uvidím, co bude dál. Teď se cítím dobře,“ ujistila Barešová. Musí si ale dávat pozor na množství práce. „Jakmile je jí moc, málo spím a jako lusknutím prstu se propadnu,“ prozradila herečka webu idnes.cz. Současně s Kukačkami 2 točila ještě film Její tělo o bývalé skokance do vody a následně pornoherečce Andree Absolonové, jež v pouhých 27 letech umírá. Obě role patřily mezi ty hodně náročné. „Cítila jsem tak velkou zodpovědnost, že jsem nemohla spát. Budily mě panické ataky,“ přiznala Denisa.

Trpí jako zvíře

Denisa trpí formou deprese, kdy i dojít si na záchod vyžaduje obrovské úsilí. „Ležím v posteli paralyzovaná, nejde mi vylézt ven a nejsem schopná ani zvednout telefon a někomu zavolat. Nevím, co bych tomu člověku povídala, prostě prázdno. Ale za pomoci medikace se to hodně zmírnilo,“ líčila s kapkou úlevy sympatická herečka.

Blesk Podcast: Denisa Barešová přemýšlela o pauze, ve schránce »měla« Thálii

Video se připravuje ...

ZATÍM BEZ PARTNERA

Coby Marcela porodila Denisa v seriálu jako samoživitelka. Jak vidí partnerství a případné mateřství v reálu? „Uvědomuju si, že skloubit herecký život s tím rodinným je brutálně náročné, ale taky záleží na tom, koho vedle sebe ve vztahu máte. Jsou herecké páry, které mají krásný vztah i rodinu. Takže v tuhle chvíli nevím. Budu to řešit, až nastane pravý čas, pokud vůbec. Teď nemám žádného partnera,“ uzavřela dojemnou zpověď.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.