Speciální narozeniny Ester Ledecké: Rande ve formuli | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Speciální narozeniny Ester Ledecké: Rande ve formuli

Tenhle drobeček za Ledeckou dokáže jet až 170 kilometrů v hodině.
Tenhle drobeček za Ledeckou dokáže jet až 170 kilometrů v hodině. (Foto Instagram, ČTK/V. Šimánek, Sport – M. Beránek)

Na zasněžených svazích uhání běžně více než stovkou, ale je jí to málo. Zlatá olympijská medailistka z lyží i snowboardu Ester Ledecká měla ve čtvrtek osmadvacáté narozeniny a prožila je se svou láskou, tenistou Robinem Staňkem (28), rychle a za volantem.

Oba se pochlubili fotkami z okruhu Bedford Autodrome, který je zhruba sto kilometrů severně od Londýna. Je to projekt bývalého pilota F1 Jonathana Palmera (66) a nabízí čtyři různé okruhy postavené s důrazem na možnost dosahovat vysoké rychlosti a zůstat v bezpečí.

7 věcí, které jste nevěděli o Ester Ledecké

Video se připravuje ...

To proto, že kolem trati nejsou žádné bariéry a tribuny, jen spousta místa. Ester i Robin vyzkoušeli červený monopost formule 3000, který dokáže jet rychlostí 270 kilometrů v hodině! Z nuly na stovku zrychlí třílitrový motor za 3,1 sekundy. Jestli se Ester dostala až k limitům formule, si nechala pro sebe, ale na svazích je zvyklá jezdit nadoraz, takže za volantem si to nejspíš užila stejně.

Sport Magazín po olympiádě v Pekingu. Oslava Ester Ledecké a Martiny Sáblíkové

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
26. 3. 2023 • 21:31

nějak se mi zdá, že Esterka má plastiku nosu a úst, vypadá nějak jinak a nebo láskou zkrásněla, přeji jí vše dobře. Viděla jsem jí na sněhu a je zase ve formě, ať se ji daří.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.