Ibrahim Maiga z Fontány pro Zuzanu: Opět hledá manželku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 27. března 2023

Svátek slaví Dita, zítra Soňa

Ibrahim Maiga z Fontány pro Zuzanu: Opět hledá manželku!

Hvězda Fontány pro Zuzanu 2 oznámila rozvod a velké plány
Hvězda Fontány pro Zuzanu 2 oznámila rozvod a velké plány (archiv)

Proslavil se rolí Vápna ve filmech Fontána pro Zuzanu 2 a 3 po boku s rockerem Pavolem Haberou (60). Ibrahim Maiga (60) už sice delší dobu žije v Mali, nebrání se však představě, že by se mohl ještě vrátit na Slovensko. Rád by zde našel manželku a touží také po dalších dětech.

Přestože herec prožil větší část života na Slovensku a v roce 2002 tam dokonce získal občanství, v současnosti pobývá v rodném Mali. Do Evropy se prý se vrátí, až do vlády „naběhnou noví lidé“, jelikož mu nevyhovuje orientace politické scény. „V Mali mi nic nechybí. S manželkou Innou jsem se rozvedl, takže naše dvě děti, desetiletou Fatimku a sedmiletého Omara, vychovávám sám,“ prozradil slovenskému deníku Plus 7 dní. Kromě Slovenky Inny měl mít ještě Salimu, kterou si vzal v roce 2021.

Pavol Habera a Daniela Peštová prozradili tajemství svých skříní!

Video se připravuje ...

Pěkná tvářička nestačí

„Se ženami je to, jak můj tatínek říkal, loterie. Pěkná tvářička a postava nestačí. Mnohé si myslí, že stačí, když mi roztáhnou nohy. Takové však najdu leckde,“ šokoval Maiga. On sám by si přál ženu, která má dobré srdce, pochopení, toleranci, nemyslí jen na sebe a která by dokázala jeho děti milovat stejně, jako kdyby byly její. „A při vztahu se nesmí řídit tím, kdo má kolik peněz a jak je fyzicky a sexuálně atraktivní,“ říká s tím, že by klidně další choť mohl najít na Slovensku. „Chtěl bych s ní mít další krásné děti.“

Taťána Kuchařová: Konec manželství jsem zvládla dobře, teď přijde anulacePřečtěte si
Almen Almenova
17. 3. 2023 • 08:50

Ten chlap je nechutný

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.