Tajemství proměny Dolákové ze Tří bratrů: Jako proutek za jediný měsíc | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. června 2024

Svátek slaví Květa, zítra Alois

Tajemství proměny Dolákové ze Tří bratrů: Jako proutek za jediný měsíc

Alena Doláková se pochlubila výsledky suchého února
Alena Doláková se pochlubila výsledky suchého února (Instagram, CNC)

Může se to zdát pouze jako výzva, která testuje vůli, herečka Alena Doláková (34) ovšem přišla na spoustu benefitů, jež jsou s takzvaným „suchým únorem“ spojeny. O veškeré poznatky se podělila se svými sledujícími na Instagramu a došla k tomu názoru, že výzva může mít přesah i do dalších měsíců.

Kdo ještě nezačal plnit novoroční předsevzetí, pro toho si dnešní společnost připravila výzvu v podobě únoru bez alkoholu. Tu se rozhodla podstoupit i herečka Alena Doláková známá z pohádky Tři bratři či filmu Zrcadla ve tmě. Jak zpětně zhodnotila na sociální sítí, měl pro ni měsíc bez alkoholu blahodárné účinky.

Herečka Alena Doláková: Podprsenky jsme spálily! Kvůli potratům!

Video se připravuje ...

„Bez alkoholu jsem velmi produktivní. Dávala jsem si jenom 1-2 kávy místo 5, takže jsem ztratila hodně vody. Zhubla jsem 10 centimetrů na hrudníku, 7 centimetrů v pase a 5 centimetrů na bocích,“ pochlubila se herečka pod snímkem, na němž ukazuje ploché břicho.

Mimo fyzické změny pocítila změny i v psychice, která dává někdy člověku zabrat mnohem více. Na co Doláková v tomto směru během suchého únoru přišla? „Můžu trpět úzkostí s alkoholem nebo bez něj. Tohle byl nejhorší měsíc pro mé duševní zdraví, takže asi pomohlo, že jsem nepila,“ cituje herečku deník Blesk.

Herečka Alena Doláková: Očarovala obřím výstřihem!

Video se připravuje ...

Na závěr sebereflexe se rozhodla analyzovat často pronášenou větu, že „nepít je umění“. „Umění je můj život – s alkoholem, bez alkoholu… Víc jsem zpívala, protože jsem byla zahlcená a zpěv je moje psychohygiena, ale umění je pro mě celoroční záležitost,“ dodala Alena Doláková.  Přečtěte si
AHel
8. 3. 2023 • 19:17

ta musela pít jak duha.... ale gratuluji, silná vůle, jen tak dál.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.