Těžko u Vinczeových? Vytoužené dítě jde stranou... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Těžko u Vinczeových? Vytoužené dítě jde stranou...

Adela Banášová s manželem Viktorem Vinczem
Adela Banášová s manželem Viktorem Vinczem (profimedia.cz)

Jsou to sotva tři měsíce, kdy se na Adelu a Viktora Vincze usmálo štěstí a jejich rodinku po dlouhých tužbách doplnilo i miminko, a už jsou terčem kritiky. Někteří si totiž všimli jejich účasti ve slovenském soutěžním pořadu Let´s Dance a moderátorský pár okamžitě odsoudili, že staví dítě na druhou kolej. 

Adela i Viktor berou svou rodičovskou roli skutečně zodpovědně, však také ještě nepřeklenula lhůta, kdy je zřejmé, že jim osvojené děťátko zůstane v péči. Proto se také o svém nástupu do projektu - Adela do role porotkyně, zatímco Viktor jako moderátor -  poradili s odborníky. 

Banášová: Žádost o ruku mě zaskočila! A vlastně proč ne...

Video se připravuje ...

„Máme to konzultované s psychology a sociálními pracovníky. Dítě je stále jen s námi nonstop, čili tři hodiny za týden s babičkou a dědečkem určitě zvládnou všichni zúčastnění,“ vysvětlil Viktor pro Nový čas. 

Spolupráce byla navíc uzavřená několik měsíců nazpět. „Naše účinkování v Let 's Dance bylo dohodnuto dávno předtím, než nám dítě přišlo do rodiny. Adelce vychází Markíza vstříc, aby mohla být v neděli doma co nejdéle, což já jako moderátor nemohu. Dítě půjde následně spát ještě před startem přímého přenosu, a ten si pak u nás prohlédnou naši sousedé - Adelčiny rodiče," vylíčil také. 

Adéla Banášová pro Blesk: Sleduje dnes 18:00 přímý přenos z plesu!Přečtěte si
illenne
8. 3. 2023 • 13:40

Ať se kritici starají hlavně sami o sebe. Viktor i Adélka jsou úžasní a já věřím, že stejně úžasní jsou i jako rodiče. Přeji jim hodně zdraví a štěstí s dítětem, zaslouží si to. Dítě v péči prarodičů jednou týdně je určitě v pohodě, kontakt prospívá dítěti i prarodičům.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.