Vinczeová oslavila 40: Dar od manžela bere za srdce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. prosince 2023

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Vinczeová oslavila 40: Dar od manžela bere za srdce!

Adela a Viktor Vinczeovi
Adela a Viktor Vinczeovi (instagram.com)

Moderátorka Adela Vinczeová, dříve Banášová, oslavila 12. října 40. narozeniny. Mnoho lidí by si tak myslelo, že toto jubileum oslavila přímo velkolepě. Opak byl však pravdou a Adéla si to nemohla vynachválit.

Čtyřicítku oslavila bez okázalé oslavy, ale spokojená byla i tak. A to díky lásce, kterou jí prokazuje její manžel Viktor Vincze (29). Adela promluvila o tom, jaký byl její narozeninový den. „Neoslavovala jsem vůbec, celý den jsme natáčeli Chart show. O sedmé byl nástup a o nějaké deváté večer odchod. Přišlo mi mnoho SMS zpráv, za což děkuji, asi okolo 200. Ani jsem na ně ještě nestihla odepsat…

Banášová v šatech co neodpustí ani deko, prozradila, proč v nich vypadá tak skvěle

Video se připravuje ...

Večer jsme se najedli, umyla jsem si vlasy a šla jsem spát. Viktor mi dal jeden drobný dáreček, ale ten byl jenom tak symbolický, protože na ten hlavní se ještě čeká. Každý rok od něho dostávám fotoknihu, za ten celý rok, co jsme spolu zažili a mně to stačí. Já nevím, co mám dělat s dalšími věcmi, nic nepotřebuji a budu ráda, když se nám podaří na nějaký týden vyběhnout na chatu a jen tak ležet a jíst a koukat na telku. Něco si přečíst a jít do přírody. To bude pro mě největší dárek,“ pověděla podle pluska.sk Vinczeová, dříve Banášová.

Adela Banášová: Co řekla o svém ex a o Boučkovi?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.