Rybová bájí o novém partnerovi: Je to všechno hrozně dobrý | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Rybová bájí o novém partnerovi: Je to všechno hrozně dobrý

Linda Rybová
Linda Rybová (Foto Aha! – Petr Novotný)

Linda Rybová (47) se již brzy objeví na obrazovkách v detektivní minisérii Zákony vlka. Coby partnera vyfasovala Stanislava Majera (44), se kterým se před kamerou setkala poprvé. Fešného kolegu si přitom herečka nemůže vynachválit!

„Pro mě byl zásadní scénář, bavila mě postava Sáry a věděla jsem, že hlavního hrdinu bude hrát Standa. Režisér Marek Najbrt a kameraman Martin Štěpánek, to je skvělá kombinace. Nebylo nad čím váhat. Je to uzavřená osmidílná série natáčená v přírodě na filmové kamery. Je to všechno hrozně dobrý,“ libuje si Linda Rybová

Prachař a Rybová v 7 pádech: Radikální změny několikrát do roka!

Video se připravuje ...

„Se Standou se známe dlouho, ale nikdy jsme spolu nepracovali. Pro tuhle postavu je výborně vybraný. Je proměnlivý, člověk neví, co je zač. Není na první dobrou,“ chválí kolegu Rybová. „Troufám si říct, že se z nás během natáčení stali přátelé. Linda je velmi vtipná bytost,“ opětoval vzájemné sympatie zase Stanislav Majer na webu Super.cz.

Linda Rybová: Snažím se oblékat nenápadně! A proč nikdy nepůjde do Tváře?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Genevive Winklerová
1. 2. 2023 • 11:09

Jo fešná žena to jí nelze upřít...ale starneme všichni ikdyž ty bohatý či celebrity si tzv. kupují vizáž ...no jedna opravdová spravedlnost na tomto je...řeknu to nadneseně půjde každý tzv. do "krechtu" i s těmi milony...rubáš kapsy nemá

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.