Byl to osud! Dojemné detaily porodu moderátorky Perkausové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. února 2023

Svátek slaví Milada, zítra Apolena

Byl to osud! Dojemné detaily porodu moderátorky Perkausové

Eva Perkausová po porodu
Eva Perkausová po porodu (instagram)

Poetickou tečkou za těhotenstvím udělala Eva Perkausová (28), která nedávno přivedla na svět svého prvního potomka, syna Killiana. Během poděkování nemocničnímu personálu neopomněla zmínit jeden fakt, který skutečně chytne za srdce.

Tohle se povede málokomu! Moderátorka Eva Perkausová má to štěstí, že na příchod syna Killiana opravdu nezapomene. „Vítej mezi námi, andílku!“ napsala Perkaousová první adventní neděli tohoto roku.

Eva Hecko Perkausová se dojemně rozloučila s Hlavními zprávami na Primě

Video se připravuje ...

Že s příchodem Killianka započal advent, je jen jeden z mnoha dojemných faktů. První potomek moderátorky byl totiž odrozen na stejném místě, kde byla před lety přivedena na svět sama moderátorka, a nejen to! „A tady to vše začalo. Před 28 lety, kdy jsem se objevila v rukách pana profesora Antonína Pařízka. Byl u porodu mě samotné. A teď stejné ruce odrodily mého syna. Neskutečné. Vám i celému týmu patří obrovské »děkuji«," poděkovala moderátorka personálu Porodnice U Apolináře prostřednictvím Instagramu.

Eva Hecko Perkausová pro časopis Maminka - Nejsem ten typ, co dává moudra ohledně dětí

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.