Prostopášný kněz přistižen při činu: Sex na oltáři! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 30. ledna 2023

Svátek slaví Robin, zítra Marika

Prostopášný kněz přistižen při činu: Sex na oltáři!

Kněz obcoval hned se dvěma ženami.
Kněz obcoval hned se dvěma ženami. (Foto Facebook, Profimedia.cz)

O pořádné pozdvižení se postaral dnes již bývalý katolický kněz Travis Clark. Když kolemjdoucí nakoukl do okna kostela svatého Petra a Pavla v Pearl River ve státě Louisiana zděsil se. Farář si tam užíval hned se dvěma dominami a vše si natáčel na video. Teď ho za to odsoudili!

Světlo v kostele v jedenáct večer bylo před 2 roky chodci podezřelé, tak se rozhodl situaci prozkoumat. A z toho co viděl mu spadla brada. Svlečený kněz si to na oltáři rozdával s dvěma prostopášně oblečenými ženštinami. Před nimi byl stativ s běžící kamerou. Když překonal šok, natočil si hrátky na svůj telefon a případ oznámil na policii, která na místě nalezla spoustu sexuálních hraček. Kněz a dominy byli okamžitě zatčeni. Ženy byly původně obviněny z obscénnosti, sexu na veřejném místě, později byl verdikt zmírněn na vandalismus.

Zapovězený kněz.

Duchovní nezapíral, takže jej vyobcovali z církve. Nyní se konal soud, který jej poslal na tři roky do basy s následným tříletým dohledem. K tomu dostal pokutu v přepočtu cca 23 tisíc korun a ještě musel zaplatit arcidiecézi v New Orleans odškodnění ve výši 187 tisíc korun. Částka byla určena na nový oltář, ten poskvrněný nařídil arcibiskup spálit. „Pevně věřím, že můj klient něco podobného už nikdy neudělá. Kamkoliv jeho cesty povedou, bude schopen na tuto situaci plně zapomenout,“ řekl na farářovu adresu jeho obhájce Michael Kennedy.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.