Předvánoční zázrak Dary Rolins: Svátky letos stráví s láskou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. února 2023

Svátek slaví Blažej, zítra Jarmila

Předvánoční zázrak Dary Rolins: Svátky letos stráví s láskou!

Dara Rolins a Pavel Nedvěd
Dara Rolins a Pavel Nedvěd  (Foto Instagram)

Zvonky štěstí zazvoní letos o Vánocích zpěvačce Daře Rolins (49) a bývalému českému fotbalovému reprezentantovi Pavlu Nedvědovi (50). Zamilované hrdličky tentokrát konečně oslaví svátky společně!

Láskou nadopovaná Dara teď září na všechny strany, důvodů k radosti má totiž víc než dost! Tyhle Vánoce bude Pavel s ní. „Minulý rok byl Pavel ještě se svou první rodinou, ale jeho děti jsou už velké a mají jiné plány,“ prozradila šťastná Dara. „Tento rok se všichni rozhodli být se svými protějšky,“ doplnila ještě. A to znamená jediné. „Budou to tedy první Vánoce, kdy budeme takhle spolu,“ svěřila zpěvačka Aha!.

Dara Rolins: Proč se převlékla za Gotta? A jak se jí zpívalo s Charlottkou?

Video se připravuje ...

„Tím pádem budeme s Lolou přešťastné, když Pavel přijede za námi,“ uzavřela své vyhlídky na šťastné a veselé svátky stále sexy blondýnka. Ohledně svatby má však zamilovaná Rolins očividně jasno. „Ne, není to můj sen,“ odpověděla na otázku, zda by se ještě chtěla vdávat. A co je tedy jejím snem? „Být v pohodě, abychom byli zdraví a vše fungovalo tak jako teď, to znamená s lehkostí, bez podmínek, očekávání a tlaků, prostě taková ta příjemná svoboda,“ rozplývala se Dara nad svým vztahem.

Dara Rolins už je v rodině Pavla Nedvěda! Jak ji přijaly jeho děti?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.