Domněnky potvrzeny! Leoš a Monika Marešovi Daru naprášili | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Domněnky potvrzeny! Leoš a Monika Marešovi Daru naprášili

Slovenská diva Dara Rolins (49) je živoucím důkazem, že věk je jen číslo. Proto se krátce po provalení vztahu s Pavlem Nedvědem (50) chvíli spekulovalo o Dařine těhotenství. To Dara sice nepotvrdila, podle moderátora Leoše Mareše (46) se ale  jedno takové dítě už opravdu peče...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

illenne
16. 10. 2022 13:46

Ať si dělá, co chce. Pro mne je známá díky Karlu Gottovi a společné písničce, potom měla ještě pár písniček, ale žádný pořádný hit. Víc mi na ní vadilo, jak se postavila k nehodě, kterou způsobila, přestože uváděla, že jí tam pán vjel. Měla určitě na to, se vyrovnat s rodinou, která přišla o manžela, otce a dědečka. Samozřejmě také živitele rodiny. To si ona vůbec neuvědomila, snadno vydělává peníze, vsadila na vztah s Pavlem Nedvědem, ale já ji prostě nemusím. On má určitě navíc, než právě tuhle.

Ivana Sukenikova
15. 10. 2022 18:52

Daru proslavila jen písnička s Karlem Gottem Zvonky štěstí.Nic víc!Kdyby nebylo Kaji tak by tak slavná nebyla.Jeji zpěv je ubohý a to její předváděni jak vypadá skvěle je ubohost sama !

mika
15. 10. 2022 11:53

já nevím sice kdo a jestli na její koncerty někdo vůbec chodí, ale v Plesku je furt! Nevím proč. Neznám nikoho, koho by zajímala nějaká Darina.

1pravda1
15. 10. 2022 11:28

já jsem ji viděla zpívat v našem městě na náměstí, a lidé odcházeli, jaksi se moc zpěv nekonal, hlasový rozsah minimální, písničky nudné, velkolepý koncert si může dovolit velkolepá zpěvačka, což podle mě dara fakt není... ale tak někdo jí to zaplatí a s hosty to dá

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.