Soukup se obul do Písařovicové: Ona si nabrnkla Brzobohatýho, který… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. prosince 2022

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Soukup se obul do Písařovicové: Ona si nabrnkla Brzobohatýho, který…

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová
Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová (CNC_Marek Pátek, David Kudrát, Martin Hykl)

Jaromír Soukup (53) ve svém pořadu VIP svět Speciál rozebírá kde koho a rozhodně se nebojí říct naplno svůj názor. Tentokrát se obul do moderátorky Daniely Písařovicové (43) a jejího partnera Ondřeje Gregora Brzobohatého (39).

Není žádným tajemstvím, že Daniela nyní pracuje pro internetovou televizi DVTV. Nahradila tam zpěvačku Emmu Smetanu (34), která před časem podala výpověď. Jaromír Soukup má na celou situaci jasný názor. Emmu označil za sexuální objekt a podle něj nikoho nikdy nezajímal její názor, proto se na práci v televizi vybodla. „Ona má za manžela Jordana Haje. Z toho DVTV odešla, takže se zdá, že došla na svůj vrchol, zkouší zpívat a jde jí to líp, než to myšlení," pronesl Soukup na adresu zpěvačky.

Bez urážky Zuzany Bubílkové: Agáty těhotenství a Krainová na vesnici

Video se připravuje ...

Poté přišla řeč na Danielu, která je podle Jaromíra méně atraktivní, což je pro DVTV skvělý tah. „Přesně z tohoto důvodu si tam najali Danielu Písařovicovou, která odešla z České televize, která nevypadá jako sexuální objekt. Hned, jak vstoupila do DVTV, tak začala zpívat, představte si to. Ona si nabrnkla Brzobohatýho, který také umí zpívat a teď zpívá s ním," tvrdí Soukup. Otázkou je, co chtěl svým výrokem naznačit. Že si obě dámy nabrnkly muzikanty, aby se přivařily k jejich rozjeté kariéře?

Jaromír Soukup o svatbě s Agátou: Plánujeme budoucnost se vším, co může přinést

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
6. 10. 2022 • 16:44

fakt primitiv....

zdrclamrdka
5. 10. 2022 • 11:48

My v domově důchodců fandíme Agátce, že chce mít děti je chvályhodné, některé VIP rajdy raději chovají psíky.

hejhej
4. 10. 2022 • 21:12

Marta Kubíková:
Magor Soukup už neví, čím zaujmout, tak se snížil k trapným komentářům. TV Barrandov bude mít velmi nízkou sledovanost - není se na co dívat, stačí si přečíst program. Stále dokola Musil se starými pořady, stejně jako nějaké soudní síně a pak trapný Soukup několkrát denně.

Uživatel_5543343
4. 10. 2022 • 20:56

fany, ano hrubka se vloudila, přiznávám a moc se stydím Bohužel mne to praštilo do očí, až když jsem to odklikl. Jo a nevím, proč mne považujete za ženu?

Uživatel_5543343
4. 10. 2022 • 20:49

rydlo , Jste na omylu s Agátou, ve skutečnosti je úplně jiná, než ji bulvár představuje. Ano, udělala si to sama, když se chtěla tenkrát po soutěži Miss lišit. Prostě si vybrala "rebelku" a tak se prezentovala. Je to skvělá máma, umí si sama vydělat dost peněz, je chytrá. Sami si to můžete najít na internetu , jaké má vzdělání .... cituji : Agáta Hanychová studovala tři roky italsko-české gymnázium, poté přestoupila na Střední odbornou školu umění a managementu (ŠUM Praha), kde studovala obory fotografie, produkce, režie, kamera. Poté Agáta Hanychová vystudovala externě Slezskou universitu – tvůrčí fotografi, atd.
No a ještě, že je splachovací, protože by musela hodně svých pomlouvačů žalovat. Mluvíte o ní hnusně, nechápu! Ano měla dítě s Dopitou, ale opustila ho, protože jí byl nevěrný a to víckrát, jak i on později v médiích přiznal. Manželství s Prachařem nedopadlo a co je na tom tak divného, že si pak hledala jiné muže, takových žen je, které nechtějí zůstat samy! Od jejich rozvodu měl o hodně víc žen, než ona mužů. To až teď seká dobrotu, co žije s tou mladou herečkou. Ale to je pro vás normální? Jen proto, že je to chlap, trochu sprosté, ne!!! Nechte ji pro boha na pokoji, a jiné lidi taky.
A než bude někdo tvrdit, že jsem příbuzný, tak fakt nejsem. Agátu osobně neznám, a nikoho z její rodiny, ale znám více lidí, kteří zase znají ji a vím od nich, jaká je doopravdy. A taky znám lidi z jejího bydliště a nikdo o ní špatně fakt nemluví! Věřte, nebo nevěřte, ale je to tak.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.